عاملیت صادرات زعفران به بازار دبی

عاملیت صادرات زعفران به بازار دبی چه شرکت هایی هستند؟ آیا برای فعالیت در بازار این شهر محوری می بایست استاندارد های خاصی را مد نظر گرفت؟

صادرات زعفران مساله ای است که می بایست توسط افراد متخصص در بازار صورت گیرد، به خصوص اگر بازار صادراتی که ما قصد فعالیت در آن را داریم، بازار دبی باشد.

شاید از خود سوال کنید دبی چه فرقی با دیگر شهر هایی دارد که ما در آن کار می کنیم؟

کشور امارات و به خصوص شهر دبی در این کشور به عنوان محوری ترین شهر های عرضه کننده محصولات در خاورمیانه بوده و چهار راه اقتصادی این منطقه به حساب می آید.

در صادرات زعفران به بازار دبی باید دقت کنید که از انواع مختلفی زعفران برای مشتریان مختلف استفاده کنید.

جالب است بدانید برخی از مشتریان حتی از چین، هند و بسیاری از کشور ها برای خرید زعفران به دبی مراجعه می کنند و ایران را به دلیل مسائل امنیتی کشوری چندان امن برای کار تجاری نمی دانند، “البته این در اثر تبلیغات منفی است که در دنیا بر علیه ما انجام می شود.”

عاملیت صادرات زعفران ایرانی

بازرگانی خشکبار آرین به عنوان عاملیت فروش و صادرات انواع زعفران به بازار دبی بوده و توانسته است با صادرات انواع زعفران به بازار این کشور بهترین مشتریان را از آن خود کند.

عاملیت صادرات زعفران می بایست مشخصاتی هم چون:

  • توان بسته بندی زعفران در بسته های مورد درخواست مشتری
  • توان انجام امور گمرکی و صادراتی زعفران
  • ارائه گواهی های مورد نیاز جهت بسته بندی
  • و…

را دارا باشد که بازرگانی خشکبار آرین تمامی این پارامتر ها را داراست.

برای خرید زعفران از مجموعه آرین و دریافت مشاوره از تیم تجاری ما می توانید از طریق راه های ارتباطی که در سایتمان درج کرده ایم با ما در ارتباط باشید تا بهترین ها را به شما پیشنهاد دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 10 =