عرضه مستقیم انواع عناب بسته بندی ممتاز بیرجند

انواع عناب بسته بندی ممتاز بیرجند به عنوان یکی از بهترین محصولات کشاورزی این شهر، در عرضه مستقیم اینترنتی با قیمت های مناسب تری در اختیار مشتری قرار می گیرد.

عناب یکی از محصولات متنوع کشاورز تولید شده در کشور است که بیشتر با عناب خراسان شناخته می شود؛ چرا که شهرهایی مانند بیرجند در خراسان جنوبی به عنوان بهترین مرکز تولید و کشت انواع عناب ایرانی می باشند.

در واقع عناب بیرجند، بهترین کیفیت عناب را دارا می باشد و از نظر میزان تولید سالیانه حجم قابل توجهی تولید می شود؛ به طوری که این محصول به بازار جهانی نیز صادر می گردد.

صادرات انواع عناب بسته بندی ایران

قاعدتاً صادرات این محصول پر ارزش کشاورزی که از خواص درمایی و دارویی برخوردار می باشد، می تواند در ارقام مختلف و با کیفیت های متفاوتی عرضه گردد که در این جا نوع ظرفیت بازار هدف، بهترین محصول را برای صادرات تعیین می کند.

اما از دیگر سو نوع صادرات به لحاظ بسته بندی بودن یا فله بودن نیز تأثیر زیادی در رشد صادرات خواهد داشت.

طبیعی است که در صادرات عناب کله قوچی، جگری و خرمایی، فروش فله ای اگر چه با هزینه ی تمام شده ی کمتری همراه است؛ اما اولاً از لحاظ ارزآوری قابل قیاس با انواع عناب بسته بندی شده نیست و ثانیاً فرصت تبلیغ نیز از دست می رود.

انواع عناب بسته بندی شده با درج برند ایرانی و مشخصات محصول منطبق بر تولید در ایران، زمینه ی بسیار خوبی برای معرفی بیشتر کیفیت و مرغوب عناب کشور به بازارهای جهانی فراهم می آورد.

انواع عناب بسته بندی شده به لحاظ میزان ماندگاری، حفظ کیفیت و بهداشت محصول نیز نسبت به محصول فله ای ارزش بیشتری دارد و بنابراین برای حفظ مشتری در بازار های جهانی صادرات انواع عناب بسته بندی شده، انتخابی عالی خواهد بود.

البته قاعدتاً بسیاری از کشورها، در نهایت انواع عناب را به صورت بسته بندی شده در بازار به فروش می رسانند، اما این که برند ثبت شده و نوع بسته بندی استفاده شده ایرانی باشد یا این که عناب مرغوب تولید ایران، تحت عنوان برند خارجی وارد بازار گردد، تفاوت بسیاری در برند سازی و توسعه ی فروش خواهد داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 12 =