عرضه مستقیم انواع زعفران صادراتی ایران

زعفران صادراتی ایران شامل انواع مختلفی است که با توجه به نوع بازار هدف و البته کاربرد، قیمت گذاری می گردد و البته در عرضه ی مستقیم با نرخ بسیار مناسب و کیفیت قابل اطمینان تری قابل سفارش خواهد بود.

نگین، سرگل، پوشال و دسته به طور کلی 4 دسته ی انواع زعفران ایرانی را تشکیل می دهند که با توجه به نحوه ی جداسازی پرچم های گل زعفران و البته با توجه به نحوه ی قرار گیری پرچم ها در کنار یکدیگر طی مرحله ی پاکسازی، نامگذاری می شوند.

به عنوان مثال در زعفران دسته، تعداد بسیار زیادی زعفران با تمامی قسمت های قرمز و سفیدی تشکیل یک دسته می دهند و به همین دلیل تحت این عنوان خوانده می شوند.

اما انواع زعفران صادراتی ایران، بدون شک صرفاً ارقام اعلا و درجه یک نخواهد بود؛ چرا که تمامی کشورهای وارد کننده زعفران، دارای قدرت خرید یکسانی نبوده و از طرفی نوع مصرف و کاربردهای این گیاه نیز برای تمامی خریداران مشابه نخواهد بود.

فروش اینترنتی زعفران صادراتی ایران

با توجه به توضیحات بیان شده و تفاوت کیفیت ها و قیمت های مختلف زعفران صادراتی ایران، مهیا کردن شرایطی که در آن تمامی ارقام زعفران ارائه شده و مشتری بتواند از شرایط مقایسه ای استفاده کند، یک شیوه ی عالی خواهد بود.

به عنوان مثال استفاده از فروشگاه های عرضه مستقیم این محصول یک انتخاب درست و تأثیر گذار است؛ چرا که با ارائه ی زعفران صادراتی ایران توسط یک شرکت بازرگانی و یا تولید کننده ی این محصول، از نظر قیمت و البته اصل بودن و کیفیت، با اطمینان بیشتری همراه خواهد بود، تا یک خرید واسطه ای و غیر مستقیم.

چرا که باید توجه داشت، زعفران صادراتی ایران، مانند هر محصول با ارزش تجاری، در مواردی، مورد سوء استفاده افراد غیر متعهد و مسئول قرار گرفته و زعفران اصل قائنات، گاه با موادی مشابه و غیر اصل ارائه می گردد که این امر علاوه بر ارائه ی قیمتی کاذب در بازار، بحث افت کیفیت و در نتیجه کاهش اعتبار به ویژه در معاملات صادراتی را به دنبال خواهد داشت.

همان طور که می دانید، بخشی از موارد اخلاقی به وجود آمده در بازار زعفران، مربوط به حضور واسطه ها و  دلالانی است که قید و بندی برای اخلاق در تجارت قائل نبوده و صرفاً سود خود را بر سلامت، کیفیت و قیمت زعفران صادراتی ایران، ترجیح می دهند.

کاملاً مشخص است که با ایجاد یک سایت فروش اینترنتی زعفران به ویژه توسط تولید کنندگان و شرکت های بازرگانی زعفران، دست این افراد کوتاه شده و تولید کننده و خریدار به راحتی امکان گفت و گو و انجام معاملاتی واقعی تری خواهند داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − سیزده =