عرضه مستقیم زعفران قرمز سرگل فله ای ویژه تجارت

زعفران قرمز یا All red saffron چیست؟ آیا منظور همان سرگل ممتازصادراتی است؟ از دید تجار صادرکننده کدام نمونه برای تجارت جهانی کالایی ویژه و مناسب به حساب می آید؟ آیا آرین بهترین عرضه کننده فله ای این محصول است؟

زعفران همواره به عنوان یک محصول صادراتی شناخته می شود و مشتریان زیادی در اقصی نقاط دنیا برای خرید این کالا به ما مراجعه می کنند.

در حال حاضر بازرگانی خشکبار آرین به عنوان یکی از مهم ترین عرضه کنندگان زعفران در کشور بوده و بهترین نوع زعفران را با بالاترین درجه کیفی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

بهتر است برای پاسخ گویی به سوالات بالا در مرحله اول زعفران سرگل ممتاز را تعریف کنیم:

زعفران سرگل ممتاز در واقع رشته های بریده شده و تمیز شده زعفران است که با دارا بودن ظاهری یکدست و قرمز توانسته است نام زعفران تماما قرمز یا All red saffron را به خود بگیرد.

این نوع زعفران از دید بسیاری از تجار بین المللی کالایی ایده آل برای صادرات به خارج مرز های کشور بوده و در حال حاضر صادرات آن به صورت بسته بندی و فله ای به کشور های زیادی انجام می شود.

البته دقت کنید که صادرات زعفران سرگل به نقاط مختلف دنیا معمولا به صورت فله ای بوده و کمتر شاهد آن هستیم که زعفران ایران به شکل بسته بندی شده به کشور های هدف صادر کردد.

مزیت های عرضه مستقیم زعفران قرمز

در بالا اشاره نمودیم که بازرگانی آرین یکی از بهترین عرضه کنندگان زعفران در کشور می باشد، چرا که بازرگانی ما ضمن ارائه بهترین نوع زعفران، این محصول را به صورت مستقیم از کشاورز عرضه می کند.

عرضه مستقیم زعفران توسط مجموعه ما با بهترین کیفیت و قیمت صورت می گیرد.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد صادرات انواع زعفران و خشکبار ایرانی با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + پانزده =