عرضه مستقیم زعفران نگین پوشال فله ای اعلا

زعفران نگین پوشال همیشه به عنوان یک پیشنهاد فوق العاده از سوی بازرگانی خشکبار آرین برای مشتریان بوده است، اکنون عرضه مستقیم این محصول به صورت فله ای و بسته بندی اعلا آغاز شده است.

همواره تولید زعفران در کشور ما به عنوان یکی از اصلی ترین فعالیت های کشاورزان خطه های مختلف بوده است.

زعفران تولید شده در کشور ما انواع مختلفی داشته که هر یک از مشتریان خارجی می توانند به تناسب نوع نیاز خود به خرید محصولی خاص، اقدام به خرید کنند.

نکته مهم در مورد انواع زعفران تولیدی در ایران این است که زعفران به خودی خود تنوع خاصی ندارد و این کشاورزان هستند که با روش های مختلف فرآوری زعفران های مختلفی را برای تولید و صادرات در بازار عرضه می کنند.

و اما زعفران نگین پوشال…

این نوع زعفران از دید بازرگانی خشکبار آرین بهترین محصول برای تجارت است.

دلیل آن چپست؟

قطعا می دانید که زعفران بر اساس کیفیت و نوع آن قیمت گذاری شده و برای صادرات انتخاب می شود، از طرف دیگر مشتریان خارجی همیشه به دنبال آن بوده اند که بتوانند کالایی را با قیمت مناسب و کیفیت خوب خریداری کنند، در نتیجه می توان این گونه نتیجه گیری کرد که زعفران پوشال نگین به عنوان بهترین گزینه جهت صادرات است.

عرضه مستقیم زعفران نگین پوشال

بازرگانی ما با توجه به نیاز سنجی که از بازار کشور انجام داد، به این نتیجه رسید که در صورتی که بخواهد زعفران نگین پوشال را در بازار به فروش برساند، نیاز به بهترین قیمت برای فروش دارد.

قطعا تنها راه عرضه مستقیم زعفران از کشاورز به مشتریان می باشد که توانسته است نتیجه بسیار خوبی را در بازار صادراتی به ارمغان آورد.

در حال حاضر بازرگانی آرین با برنامه ریزی در زمینه تجارت فله ای و بسته بندی این کالا آماده ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان محترم می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 4 =