عرضه مستقیم زعفران

عرضه مستقیم زعفران نگین صادراتی

عرضه مستقیم زعفران صادراتی در ارقام نگین، پوشال و سرگل می تواند زمینه را برای صادرات بیشتر این محصول فراهم نماید.

بر کسی پوشیده نیست که زعفران به عنوان یکی از اصلی ترین محصولات صادراتی ایران بوده و در بازار صادراتی آن وضعیت به گونه است که شما شاید برای چند دلار قیمت بالاتر مشتری خود را از دست بدهید، پس لازم است تا برای داشتن مشتریان بیشتر زعفران را از تولیدکننده آن بخرید و به صورت مستقیم به بازار های صادراتی ارسال کنید.

اما سوالی که اینجا مطرح می شود این است که آیا زعفران تولید شده توسط کشاورز می تواند ضمانت های لازم جهت امر صادرات را داشته باشد؟

بله، با توجه به این که اغلب کشاورزان سعی می کنند تا محصول سالمی را تولید کنند، به همین جهت می توان این انتظار را داشت که اکثر این تولیدات بتوانند استاندارد های بین المللی را اخذ کنند.

عرضه مستقیم زعفران در آرین

بازرگانی خشکبار آرین در پی درخواست مشتریان خود با حضور مداوم در بازار زعفران مشهد، سعی کرده تا بهترین نوع زعفران را از کشاورزان تهیه کرده و به مشتریان عرضه کند.

بسیاری از مشتریان ما کنجکاو هستند بدانند که ما زعفران خود را از چه کانال هایی خرید می کنیم؟

باید این را بدانید که کشاورزان زیادی هستند که در طی چندین سال فعالیت ما در بازار، مجموعه آرین را شناخته و خودشان زعفران تولید شده در مزارعشان را برای ما آورده و ما سعی می کنیم تا با بهترین قیمت محصولات را خریداری کنیم.

زعفرانی که ما از کشاورزان خرید می کنیم، بر اساس نوع نیاز و سفارش هایی است که دریافت کرده ایم.

در صورتی که شما هم نیاز به خرید نوع خاصی از زعفران دارید، ما می توانیم بهترین نوع این محصول را با بالاترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، تنها کافی است تا برای خرید با بخش فروش آرین در ارتباط باشید تا بهترین پیشنهاد به شما ارائه شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 20 =