عرضه مستقیم عناب خشک درشت بسته بندی شده

عناب خشک درشت بسته بندی شده که در عرضه مستقیم بسیاری از سایت های اینترنتی و فروشگاه های آنلاین معرفی می شود با بهترین روش بازاریابی توانسته است معرفی خوبی را در جامعه امروز داشته باشد.

عناب خشک ایران که از لحاظ ظاهر محصول بدون چروک بوده و از لحاظ سایز درشتی مطلوب را دارد می تواند بازارهای مناسب را برای مصارف آجیلی در کشورهای عربی متعلق به خود نماید.

ولی با توجه به تولید عناب خشک درشت در منطقه بیرجند و بهترین کیفیت از عناب خراسان جنوبی در کشور چه کارهای برای معرفی بهتر این محصول به بازارهای جهانی صورت پذیرفته است و آیا این بازاریابی های اینترنتی توسط سایت ها  و فروشگاه های اینترنتی ثمربخش و یا مثبت بوده است؟

خوشبختانه در چند سال اخیر به شدت شاهد رونق در حوزه عناب دارویی و عناب آجیلی هستیم و اینترنت توانسته است در عرضه مستقیم عناب خشک درشت و نمونه های دارویی بسیار مثبت عمل نماید.

ولی باید به سوی ارائه این محصول با متدهای به روز و استفاده از سایت های انگلیسی برای معرفی بهتر انواع عناب خشک درشت ایران قدم های مدیریتی و با برنامه ریزی داشته باشیم.

عناب خشک درشت بسته بندی شده

مقوله بسته بندی کردن و عرضه عناب خشک درشت به صورت بسته بندی در ابتدای راه می باشد و هنوز در این مسیر قدمهای درست و ثمربخش برداشته نشده است و جذب بازار جهانی عناب در این حوزه به شدت ضعیف می باشد و نیاز به محصول درست در بسته بندی را در برخی از حوزه های خشکبار وجود دارد.

اگرچه کیفیت در موارد بسیار با ارائه عناب خشک درشت ایران قابل حل می باشد ولی بازارهای صادراتی بسیاری هستند که به مقوله قیمت عناب بیشتر اهمیت می دهند تا کیفیت آن و باید فکری برای این بازارها شود و با تکیه بر تولید بیشتر باید بازارهای هدف را در این حوزه از دست ندهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 1 =