عرضه مستقیم عناب خشک فله ای ویژه تجارت

عناب خشک فله ای را می توان به عنوان یک پیشنهاد ویژه برای تجارت در بازار جهانی دانست چرا که با تولید این محصول در خراسان جنوبی امکان عرضه مستقیم آن فراهم شده است.

برای حضور در هر بازاری می بایست قبل از هر چیز ما بازار مورد نظر را از جوانب مختلف مورد بررسی قرار دهیم و ببنیم که آیا کشوری که ما در آن قصد فروش محصولمان را داریم، کشش فروش کالای ما را دارد؟

برخی از بازار های جهانی متاسفانه شناخت چندانی را از محصولات ایرانی همانند عناب نداشته و در صورتی که شما بخواهید عناب را به این کشور ها صادر کنید، قطعا با شکست مواجه خواهی شد.

اگر بخواهیم در مورد راهکار عرضه مستقیم عناب ایرانی در بازار های جهانی بیشتر به شما توضیح دهیم، باید بگوییم که عناب را در کنار دیگر محصولات خود برای صادرات استفاده کنید.

این مساله یعنی چه؟

هر صادرکننده هنگامی که محصولات خود را به کشوری صادر می کند، قطعا یک پکیج پیشنهادی خاص به مشتریان خود عرضه می کند و بر اساس ا پکیج کالا را در اختیار مشتریان قرار می دهد، در نتیجه می توان عناب را به عنوان یک پیشنهاد در لیست محصولات خود قرار داده و به صورت مستقیم از کشورمان صادرات این محصول را داشته باشد.

انواع عناب خشک فله ای ویژه تجارت

حال که با روش پیشنهادی ما برای تجارت عناب آشنا شدید، بهتر است تا اندکی بیشتر در مورد انواع عناب خشک فله ای بدانید.

عناب نیز همانند بسیاری از خشکبار تولیدی در کشورمان دارای دسته بندی های خاصی بوده و عرضه کنندگان این محصول عناب های تولیدی را بر اساس نیاز مشتریان خود در بازار به فروش می رسانند.

انواع عناب خشک فله ای موجود در بازار شامل نمونه های خرمایی، متوسط و دارویی (ریز) است که بر اساس تجربه ما نمونه دارویی (ریز) دارای بیشترین مشتریان در سطح بین المللی است.

برای کسب اطلاعات تکمیلی با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 2 =