عرضه مستقیم عناب ممتاز فله ویژه بازار جهانی

عرضه مستقیم عناب در بازار جهانی می تواند کمک زیادی را به افزایش نرخ صادراتی این محصول و در نهایت کشاورزان دست اندر کار تولید آن نماید، از این رو نیاز است تا با فروش ویژه عناب بسته بندی و فله به این امر کمک کنیم.

بسیاری از مشتریانی که هر روزه با ما تماس می گیرند، به دنبال آن هستند تا به صورت مستقیم از کشاورز خرید خود را انجام داده و تا جای ممکن دلالان و واسطه ها را در این بین حذف کنند.

اما با توجه به این که کشاورزان شناخت زیادی از بازار های جهانی ندارند، نیاز است تا از سوی گروه های تجاری که با روند صادرات و فروش این محصول در بازار جهانی آشنا هستند، همکاری کنند.

بازرگانی آرین یکی از تیم های تجاری موفق در این زمینه بوده و انواع عناب درجه یک را به صورت عمده برای بازار های جهانی مهیا می کند.

روش کار به چه صورت است؟

ما پس از این که با مشتریان در خارج کشور صجبت هایی را برای صادرات عناب ایران انجام دادیم، آنان را در مسیر خرید قرار داده و با دریافت موجودی از کشاورزان آنان را به صورت مستقیم با تولیدکننده وارد معامله می نماییم.

در این مسیر ضمن حذف دست واسطه ها، مشتری و کشاورز بیشترین سود را از معامله می برند.

در صورتی که کشاورزان به دنبال آن هستند تا عناب ممتاز خود را به صورت فله و بسته بندی شده صادر کنند، توصیه می کنیم با مجموعه بازرگانی ما در ارتباط باشند.

مزیت عرضه مستقیم عناب از کشاورز

از مهم ترین مزیت های عرضه مستقیم عناب از کشاورز را می توان به صورت زیر لیست کرد:

  • صادرات حجم بیشتری از محصول
  • قیمت تمام شده ارزان تر برای مشتری
  • حذف دست واسطه ها در بازار
  • تنوع بیشتر محصول
  • و…

برای کسب اطلاعات بیشر پیرامون خرید و فروش عناب با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 8 =