عرضه مستقیم میوه خشک انبه ارگانیک خارجی

میوه خشک انبه ارگانیک خارجی نوعی از ارقام وارداتی است که در آن افزودنی استفاده نشده و بنابراین قیمت این نوع به ویژه در عرضه مستقیم مناسب تر می باشد.

انبه میوه ای با خواص عالی و شگفت انگیز است که متعلق به مناطق گرمسیری و استوایی است.

هر ساله و در آغاز فصل گرما شاهد فروش انبه تازه در بازار هستیم، اما جالب است بدانید میوه خشک انبه نیز تولید می شود.

همان طور که می دانید با روی کار آمدن دستگاه های خشک کن صنعتی، چند سالی است خشک کردن میوه ها با تغییرات بسیاری همراه شده و دیگر خشک کردن میوه، منحصر به استفاده از شیوه های آفتاب خشک و یا سایه خشک نمی باشد.

قیمت میوه خشک انبه ارگانیک

میوه خشک انبه نیز از ارقام میوه خشک های خارجی وارداتی بوده و به شیوه های اسلایس و حبه ای تولید می گردد.

معمولاً برای خشک کردن میوه خشک های تایلندی، از افزودنی هایی مانند شکر استفاده می شود که این امر در مورد میوه خشک انبه نیز وجود دارد.

اما میوه خشک انبه ارگانیک رقم دیگری از این میوه خشک است، که بدون افزودنی تولید می شود.

طبیعی است که عدم استفاده از مواد اولیه ی دیگر در تولید این محصول، در قیمت گذاری مؤثر است و بنابراین در مورد قیمت میوه خشک انبه ارگانیک، با ارقام متفاوتی نسبت به ارقام معمولی رو به رو هستیم.

معمولاً قیمت این محصول در مقایسه با انبه خشک غیر ارگانیک پایین تر می باشد.

اما یکی از تفاوت های انبه ارگانیک این است که همچون انبه خشک های معمولی، طعم شیرینی ناشی از شکر نمی دهد؛ چرا که شکر به عنوان یک ماده مهم در تولید میوه خشک های حبه ای استوایی در روند تولید میوه خشک انبه ارگانیک حذف گردیده است.

از طرفی بحث عرضه مستقیم میوه خشک را نیز نمی توان نادیده گرفت و طبیعی است که در خرید از منابع اصلی واردات و توزیع کننده، باز هم قیمت های پایین تری برای میوه خشک انبه ارگانیک وجود خواهد داشت.

در پایان یادآور می شود که علاوه بر انواع میوه خشک انبه وارداتی، این محصول در ایران نیز به صورت اسلایس و البته با قیمت بالاتری تولید و عرضه می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + دوازده =