عرضه مستقیم میوه خشک هلو صادراتی اعلا

میوه خشک هلو صادراتی یکی از گزینه های اعلا برای تجارت جهانی میوه خشک است که در صورت عرضه مستقیم و با قیمت مناسب، مشتریان بیشتری خواهد داشت.

هلو یک میوه ی آبدار، شیرین، لطیف و سرشار از فیبر است که کمتر کسی از عطر و طعم فوق العاده ی آن می گذرد.

بنابراین در مورد میوه خشک شده ی هلو نیز می توان با عنایت به این موضوع  بر روی بحث تولید و فروش داخلی و حتی صادرات برنامه ریزی نمود.

به طوری که امروزه میوه خشک هلو در بسیاری از مخلوط های میوه خشک مورد استفاده قرار می گیرد.

اما بدون شک تجارت جهانی میوه خشک هلو می تواند با سود بیشتر و استقبال بیشتری همراه گردد.

فروش میوه خشک هلو صادراتی

اما میوه خشک هلو صادراتی بایستی چه ویژگی های برای صادرات داشته باشد؟

طبیعتاً برای پاسخ به این سوال اولین نکته، بررسی شرایط مصرف انواع میوه خشک در بازار مقصد است؛ بنابراین اگر با بازاری کیفیت محور روبرو هستیم بایستی بهترین درجه کیفیت از انواع هلو را برای خشک شدن انتخاب نماییم.

اما اگر کشوری که قصد فروش میوه خشک هلو صادراتی را به آن داریم، کشوری به لحاظ اقتصادی ضعیف است؛ بایستی صرفاً به سلامت و کیفیت مناسب توجه نموده و بنابراین لازم نیست بر روی مسائلی مانند درشت بودن، یکدست بودن و یا مواردی از این قبیل تمرکز نماییم.

البته در هر صورت این تاجر وارد کننده و یا شرکت بازرگانی کشور مقصد است که شرایط خرید میوه خشک هلو صادراتی را تعیین می کند.

اما برای این که بتوان شرایطی ایده آل برای فروش میوه خشک هلو صادراتی به بازار جهانی فراهم کرد، بایستی در کنار کیفیت مناسب، قیمتی مناسب نیز عرضه نماییم.

به عنوان مثال زمانی که یک تولید کننده داخلی با یک شرکت خارجی وارد عقد قرارداد تولید می شود، می تواند با خرید مستقیم هلو تازه از باغدار، هزینه های تولید خود را کاهش داده و امکان ارائه ی تخفیف بیشتر و بهترین قیمت را داشته باشد.

در این حالت مشتری رغبت بیشتری برای ادامه ی خرید و یا سفارش تولید میوه خشک هلو صادراتی خواهد داشت.

این امر در بحث فروش و صادرات نیز صدق می کند و بنابراین می توان با استفاده از روش های عرضه مستقیم میوه خشک هلو صادراتی و با کنار گذاشتن واسطه ها، بهترین قیمت ممکن را ارائه نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =