عرضه مستقیم پسته فندقی ارزان فله ای مناسب فرآوری

پسته فندقی ارزان یکی از پر مصرف ترین محصولاتی است که برای فرآوری و صادرات استفاده می شود، با این تفاسیر عرضه مستقیم کدام یک از انواع خندان و مکانیکی می تواند برای این مهم مناسب باشد؟

پسته فندقی به خودی خود یکی از ارزان قیمت ترین انواع پسته ایران بوده و در بازار صادراتی نزد بسیاری از مصرف کنندگان به عنوان یک کالای محبوب شناخته می شود.

اما در بازار این محصول هم محصولات گران و ارزان موجود بوده که خیلی بهتر است تا با توجه به موضوع مقاله بدان بپردازیم.

پسته فندقی مکانیکی اولین نوع از نمونه های پسته فندقی ارزان است که معمولا با پسته های طبیعی خندان مخلوط شده و برای فرآوری استفاده می شود، حتی برخی از کشور ها همانند اسپانیا با خرید فله ای این نوع پسته آن را به صورت عمده فرآوری نموده و در سطح اروپا پخش می کند.

دلیل فرآوری این نوع پسته ها چیست؟

پسته مکانیکی ارزان قیمت به دلیل این که یک پروسه آبی را می گذارند، مغز آن تحت تاثیر آب تغییر مزه داده و می بایست با طعم دهنده های مختلف مزه ایجاد شده را از بین برد.

جالب است بدانید که پسته مکانیک خندان ایران با طعم متفاوت خود، باز هم از پسته های امریکایی بهتر بوده و دارای کیفیت بسیار بالاتری هستند.

پسته های طبیعی خندان ارزان هم یکی دیگر از نمونه پسته فندقی است که هم برای فروش فله ای به صورت خام و هم برای فروش بسته بندی به صورت خام یا فرآوری مناسب است.

عرضه مستقیم پسته فندقی ارزان

با توجه به رقابتی بودن بازار های جهانی در زمینه تجارت پسته، بازرگانی آرین در اقدامی انواع پسته ارزان قیمت ایران را به مشتریان خود عرضه می کند.

در حال حاضر پسته آب خندان فندقی به عنوان ارزان ترین نوع پسته کشور، برای صادرات به خارج کشور بوده که به صورت مستقیم توسط ما در بازار ارائه می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 9 =