عرضه میوه خشک آلو

عرضه میوه خشک آلو بخارا ممتاز خرو نیشابور

عرضه میوه خشک آلو بخارا ممتاز خرو نیشابور در اینترنت، زمینه ی گسترش خرید و صادرات این محصول را با بهترین شرایط فراهم نموده است.

آلو با داشتن خواص و طعم عالی جزء میوه هایی است که در تمام طول سال مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول درفصل عرضه به صورت تازه و در فصول دیگر به صورت خشک شده مصرف می شود.

حتی شاید بتوان گفت که بیشترین میزان مصرف آلو به رقم خشک شده ی آن مربوط می شود. و عرضه میوه خشک آلو توانسته بازار بسیار خوبی در داخل و خارج از کشور ایجاد نماید.

عرضه میوه خشک آلو در ارقام مختلف تولید ایران

اما عرضه میوه خشک آلو در ارقام مختلفی صورت می گیرد.

و به صورت کلی آلو خشک را می توان به دو صورت خشک شده ی کامل همراه با هسته و میوه خشک آلو اسلایس شده عرضه نمود.

در واقع رقم دوم نوعی از میوه خشک آلو است که به صورت صنعتی تهیه می شود و در کنار انواع میوه خشک صنعتی مانند خرمالو، کیوی، خربزه، آناناس، موز و در ارقامی چون آلو شابلون، آلو کالیفرنیا و آلو خاکی تولید و به فروش می رسد.

اما در مورد آلو خشک هایی که به روش های سنتی تولید می شود، دو نوع کلی خشک شده با پوست و خشک شده بدون پوست وجود دارد.

به طور کلی می توان گفت که آلوهای خشک شده در شمال غرب ایران که در شهرهایی مانند آذرشهر تولید می شود، همراه با پوست خشک می گردد.

برخی از انواع آلو تولید شده در این منطقه عبارت است از:

  • آلو سانتریزه
  • آلو زرد
  • آلو برقانی

این محصولات در کنار خشکباری چون قیسی و برگه زردآلو که در این منطقه با کیفیتی عالی تولید می شود، انتخاب مناسبی جهت صادرات به بازار خارجی محسوب می شوند.

اما یکی دیگر از بهترین آلو خشک های تولید شده در کشور، مربوط به شمال شرق و شهرستان نیشابور و به ویژه خرو است.

این منطقه به عنوان یکی از مراکز تولید عمده و عرضه میوه خشک آلو در ارقام بخارا محسوب می شود.

آلوی این منطقه فاقد پوست بوده و در ارقامی چون طرقبه، کبرایی، آلو بخارا رسمی، شوقانی و حاج حسنی تولید و عرضه می شود.

طعم فوق العاده این محصول باعث شده تا علاوه بر مصارف میان وعده ای، کاربردهای زیادی در تهیه ی انواع خورشت و غذاهای خوش طعم ایرانی داشته باشد.

عرضه میوه خشک آلو بخارا جهت صادرات

همان طور که اشاره شد، طعم و کیفیت فوق العاده ی آلو خشک های ایرانی مانند بسیاری از انواع دیگر خشکبار، زمینه ی بسیاری خوبی جهت تجارت خارجی فراهم نموده است.

و همه ساله بخش عمده ای از تولیدات خشکبار سنتی و همچنین میوه خشک های تولید شده به روش صنعتی، در بخش تجارت خارجی و جهت صادرات مورد استفاده قرار می گیرد.

بنابراین طبیعی است که با وجود طعم عالی و کیفیت کم نظیر آلو خشک خرو نیشابور، آلوی این منطقه گزینه ای مناسب برای صادرات باشد.

همچنان که در حال حاضر عرضه میوه خشک آلو این منطقه به کشورهای خارجی، با سود آوری خوبی برای کشور همراه است؛ هر چند در هر صورت بایستی بازارهای صادراتی این محصول فوق العاده را گسترش دهیم.

در این خصوص اینترنت یک گزینه ی عالی و پربازده جهت معرفی و عرضه میوه خشک آلو بخارای نیشابور به بازار جهانی است.

در این روش می توان انواع کیفیت های آلو تولید شده در این منطقه را به مشتریان جهانی معرفی نمود.

درجه کیفیت ها، درشتی و ریزی، بسته بندی های مختلف کارتنی یا سفارشی و در نهایت قیمت های مختلف از میوه خشک آلو را می توان به راحتی در یک سایت اینترنتی اطلاع رسانی نمود.

یکی از بهترین مزیت های عرضه میوه خشک آلو خرو در حالت اینترنتی، کم هزینه بودن و در عین حال فوق العاده بودن این روش به لحاظ رسیدن به نتیجه است.

چرا که امروزه تعداد بسیار زیادی از تاجران در کشورهای جهان، برای انتخاب محصول و خرید آن، به اینترنت مراجعه می کنند.

بنابراین کاملاً طبیعی است که اگر به درستی بتوان از این فضا جهت معرفی و عرضه میوه خشک آلو استفاده نمود، زمینه ی فوق العاده ای جهت صادرات بیشتر این محصول فراهم شود.

بدین ترتیب می توان با تاجران سایران کشورها آشنا شده و با دادن اطلاعات و مشاوره، ارسال نمونه ی محصول و حتی مشخص کردن جلساتی برای مذاکره حضوری و یا اینترنتی، مقدماتی عالی جهت شروع تجارت خارجی این محصول فراهم کرد.

در این راستا بازرگانی خشکبار آرین به عنوان یکی از مجموعه های فعال در شمال شرق کشور که به راحتی امکان تأمین محصولاتی چون زرشک، بهترین زعفران، عناب و آلو بخارا خرو نیشابور دارد، می تواند بهترین شرایط معامله به لحاظ قیمت و کیفیت را فراهم نماید.

در این راستا شرکت های بازرگانی و تاجران داخلی و خارجی می توانند با کارشناس فروش اینترنتی در بخش تماس با ما در ارتباط باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × سه =