عرضه کشمش مویز ازبک

عرضه کشمش مویز ازبک درشت سایز 12

مویز یکی از انواع کشمش است که رنگی سیاه داشته و در آجیل فروشی ها عرضه می شود و نوع ازبک آن در سایزهای درشتی همچون سایز 12 یکی از پراستقبال ترین اقلام محصولات این حوزه محسوب می شود.

مویز خشک شده ی انگور شاهانی است که اگر چه در ایران نیز قابلیت تولید دارد اما کیفیت و درشتی آن به ارقامی همچون افغان و به خصوص ازبک نمی رسد.

درشتی بارهای وارداتی و کیفیت بالای آن ها در مقایسه با اقلام ایرانی این محصول را به عنوان یکی از پرفروش ترین محصولات حوزه ی کشمش تبدیل کرده است.

عرضه کشمش مویز ازبک فله

اما این بارها به صورت قاچاق وارد کشور می شود و پس از تمیز کردن بار و حتی سورت آن در کارتن های معمولاً ده کیلویی آماده ی فروش به بازار می شود.

عرضه کشمش مویز ازبک در بازارهای اینترنتی یکی از آسان ترین روش ها به منظور خرید عمده ی این محصول است که موجب می شود مشتریان به راحتی منابع عرضه ی این محصول را پیدا کرده و بهترین کیفیت و البته قیمت را برای سفارش این محصول بپردازند.

این محصول نیز بسته به کهنگی یا تازگی بار، نحوه ی نگهداری و مکان نگهداری آن، میزان چسبندگی یا جدا بودن بار و البته سایز آن به کیفیت های مختلفی تقسیم می شود.

در این میان اما سایز 12 یکی از درشت ترین سایزهایی است که در کشور قابل عرضه است و حتی بارهای با سایز 14 نیز به عنوان بارهای عالی در بازار خرید و فروش می شود.

برای سفارش این محصول توصیه می شود در ابتدا یک کارتن نمونه سفارش داده شود و پس از اطمینان از کیفیت بار، اقدام به خرید عمده یا تناژ آن انجام گیرد.

بازرگانی خشکبار آرین یکی از منابعی است که در آن می توانید انواع مویز ازبک وکشمش مویز افغان و همچنین بهترین میوه خشک و زعفران، پسته و زرشک را با بهترین قیمت ممکن سفارش دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 13 =