عمده فروشی میوه خشک

عمده فروشی میوه خشک مخلوط بسته بندی 500 گرمی

عمده فروشی میوه خشک مخلوط بسته بندی 500 گرمی با قیمت ارزان با بهترین ترکیب از میوه خشک های اسلایس، یک فروش مطلوب داخلی را به همراه دارد.

بازار خرید و فروش میوه خشک و تولید میوه خشک صنعتی در چند سال اخیر از رونق بسیار بالایی برخوردار بوده و تولیدکنندگان داخلی توانسته اند کیفیت های مطلوبی از میوه خشک اسلایس را وارد بازار ایران و در چند سال اخیر وارد بازار جهانی این محصول نمایند.

تولید میوه خشک اسلایس از انواع آناناس، موز، آلو، هلو، شلیل، نارگیل، کیوی، انبه، سیب، پرتقال، توت فرنگی و … با توجه به تنوع خوبی که در حوزه میوه تازه داریم باعث شده است که بتوانیم بهترین مخلوط ها و محصولات حوزه میوه خشک را راهی بازار نمائیم.

میوه خشک بسته بندی 500 گرمی

در این بین استقبال مطلوبی را در برخی از میوه خشک ها شاهد بودیم که به شدت بازار مشتری پسندی را به خود جلب نموده است.

به عنوان مثال استقبال از انبه خشک، انواع آلوهای اسلایس، نارگیل، آناناس حلقه، پرتقال توسرخ و … به صورتی بوده است که شاهد فروش و استقبال مشتریان از این محصولات به صورت تک محصولی نیز بوده ایم.

البته در حوزه بسته بندی نیز با انتخاب محصولات متنوع، بازار داخلی استقبال بسیار مناسبی را از انواع بسته بندی های میوه خشک در وزن های مختلف 250 گرمی، 500 گرمی و یک کیلویی داشته است.

البته باید متذکر شویم که با توجه به تجربه تولید و فروش میوه خشک در بازار ایران شاهد آن بوده ایم که مقوله بسته بندی میوه خشک در وزن های مختلف استقبال مشتریان را به همراه داشته و تمام وزن ها مشتری پسند بوده اند.

البته میوه خشک مخلوط 500 گرمی ویژه که از ترکیب تمام میوه خشک های اسلایس در کنار توت فرنگی، انبه، نارگیل، آناناس حلقه

می باشد توانسته است به عنوان وزن مطلو،ب رضایتمندی بیشتری را در مشتریان داخلی به همراه داشته باشد.

عمده فروشی میوه خشک مخلوط با ارائه قیمت های مستقیم و مناسب باعث شده است که مشتریان استقبال خوبی را از این محصول داشته باشند و روز به روز با توجه به اینکه خیلی از گروه های سنی در جامعه امروز به دنبال تغذیه سالم می باشند بازار تولید و فروش محصولات میوه خشک سنتی و صنعتی وارد مرحله بسیار مطلوبی شده و جایگاه این محصولات در رژیم غذایی خانواده ها مطلوب می باشد.

عمده فروشی میوه خشک مخلوط جهت صادرات

عمده فروشی میوه خشک مخلوط جهت صادرات در سالهای اخیر با تکیه بر بازاریابی جهانی و ارائه آگاهی و شناخت مطلوب نسبت به تولید محصولات لوکس و مناسب در بازار داخل باعث رونق مطلوب در این حوزه شده است و کم کم شاهد آن بوده ایم که مشتریان در کنار انواع خشکبار ایرانی به دنبال صادرات در این حوزه می باشند که نویدبخش آینده ای روشن در این حوزه است.

البته به عنوان حوزه ای نوظهور نیاز به بازاریابی مستمر ومدیریت درست در این حوزه به شدت احساس می شود.

با شرکت در نمایشگاه های مختلف جهانی که در کشورهای متفاوت ارائه می شود می توانیم معرفی مطلوبی را از انواع میوه خشک ایرانی در کنار خشکبارهای صادراتی داشته باشیم و راه برای صادرات مطلوب را در حوزه میوه خشک اسلایس باز نمائیم.

بازار جهانی با توجه به اینکه تجربه مطلوبی را در واردات انواع خشکبار ایران دارد می تواند مطلوب برای انواع میوه خشک اسلایس نیز باشد و خوشبختانه قدمهای بسیار مناسبی نیز برداشته شده است که نویدبخش آینده ای روشن در این حوزه می باشد.

این امکان به راحتی میسر هست که بتوانیم صادرات را در این محصول با تجربه صادرات در بازارهایی که در همسایه گی ما وجود دارد شروع نمائیم و خوشبختانه بستر بسیار مناسبی را در بازار کشورهای همسایه داریم که یکی از این بازارهای مطلوب بازار خشکبار عراق می باشد که با تکیه بر نزدیکی ذائقه ای که با این کشور داریم می توانیم یک بستر مناسب صادراتی را در این کشور تجربه نمائیم.

تجربه صادرات انواع خشکبار پسته، انواع آلوها، بادام و … می تواند یک تجربه مطلوب باشد که با تکیه بر آن می توانیم انواع میوه خشک اسلایس را به لیست صادراتمان به این کشور اضافه نمائیم.

همکاری نزدیک تجار دو کشور ایران و عراق باعث شده است که یک بستر مطلوب برای صادرات انواع خشکبار در این کشور میسر گردد و از این رو به عنوان تجربه جدید، میوه خشک نیز به صورت فله و بسته بندی می تواند یک گزینه مطلوب و مناسب باشد.

عمده فروشی میوه خشک مخلوط به عراق

بازار کشور عراق و مرزهای مشترک موجود بین کشورمان و عراق در کنار نزدیک بودن ذائقه های دو کشور از مواردی هست که می تواند یک صادرات مناسب در حوزه میوه خشک به عنوان حوزه ای جدید را به همراه داشته باشد.

عمده فروشی میوه خشک مخلوط به بازار عراق را با تجربه صادرات میوه خشک ویژه در وزن های 500 گرمی و یک کیلویی به این بازار تجربه نموده ایم و با انتخاب ترکیب مطلوب با تأیید نمونه پیشنهادی به مشتری توانستیم به رضایتمندی خریدار دست یابیم.

نمونه بسته بندی به صورت ظرف های دردار بسیار محکم و شیک انتخاب شدند و ترکیب ها از انواع میوه خشک در کنار انبه، آناناس حلفه، توت فرنگی، نارگیل و … بودند که به چیدمان در ظرف ها نیز توجه شد و لیبل و تاریخ گذاری نیز با هماهنگی مشتری انجام شد و در مجموعه آرین توانسته ایم تجربه مطلوبی را در صادرات به این کشور با ارائه کیفیت و قیمت مطلوب داشته باشیم.

در سالهای گذشته به انواع میوه خشک اسلایس به عنوان محصولات لوکس نگاه می شد ولی با توجه به شناخت بهتر نسبت به این محصولات و تغییراتی که در نرخ دلار داشتیم و جذب توریست از کشور عراق و استقبال مشتریان از این محصولات، شاهد رونق مطلوب در بازار صادرات آن بوده ایم و بستر مناسبی را در حوزه فروش میوه خشک صادراتی ایران شاهد هستیم.

این بستر با ارائه محصولات باکیفیت در کنار قیمت مطلوب ایجاد شده است و روز به روز نیز بر مشتریان این حوزه افزوده می شود و توانسته ایم به رضایتمندی در مشتریان و تجار صادراتی دست یابیم.

البته از نظر گواهی های لازم جهت صادرات به این کشور در ماه های اخیر شاهد سخت گیری های بیشتر بوده و نیاز به گواهی بهداشت و استانداردهای لازم جهت این بازار در حوزه میوه خشک نیز دیده شده است و محصول میوه خشک نیز باید گواهی لازم را داشته باشد.

با ارائه محصولات مناسب در کنار قیمت مطلوب و بازاریابی درست صادراتی می توانیم تجربه مطلوبی را در بازار عراق داشته باشیم و خوشبختانه نوید صادرات مطلوب در بازارهای جهانی با ارائه محصولات باکیفیت را می دهیم که با شرکت در نمایشگاه های مختلف و بازاریابی درست جهانی میسر و دست یافتنی خواهد بود.

در کنار انواع خشکبار و میوه خشک می توانید تجربه صادرات انواع زرشک و زعفران ایران را با انتخاب مجموعه آرین داشته باشید.

میوه خشک آلو

جهت مطالعه بیشتر می توانید این مقاله را مطالعه نمایید ….
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 4 =