عمده فروش توت خشک

عمده فروش توت خشک سفید لوکس طرقبه

عمده فروش توت خشک سفید لوکس طرقبه با ارائه قیمت بهتر و بی واسطه محصول کشاورزی، گزینه مناسبی برای انجام یک خرید موفق می باشد.

توت خشک لوکس

توت خشک در اکثر شهرهای ایران به صورت سنتی تولید می شود اما قطب اصلی تولید توت خشک کشور چند شهر متداول و معروف می باشد که با حجم تولید بالا توانسته است بازار داخل را متعلق به خود نماید ولی در بین شهرهایی که تولید سنتی این محصول را دارند برخی از مناطق از بازار بهتری برخوردار می باشد.

در مقوله صادرات نیز می توانیم بهترین کیفیت از توت خشک صادراتی ایران را ارائه نمائیم که بهترین گزینه برای بازارهای لوکس داخلی و بازارهای صادراتی، توت خشک طرقبه می باشد.

ما به عنوان عمده فروش توت خشک سفید لوکس و صادراتی طرقبه این امکان را برای مشتریانمان ایجاد می نمائیم که انواع درجه بندی های مختلف از توت خشک را ارائه نمائیم.

در بازار داخل مشتریان با طیف درخواست مختلف را داریم که از توت های نقلی تا توت های لوکس را خریداری می نمایند و تنوع قیمت در این حوزه در کنار تنوع مشتریان را داریم.

توت های ارزان قیمت به نام توت نقلی در بازار داخل شناخته می شوند که از نظر ظاهر توت های ریزی می باشند که که با توجه به قیمت پائین تر مشتریان خاص خودرا دارند.

توت های صادراتی به عنوان توت های متوسط و با قیمت مطلوب جز توت هایی هستند که از سایز متوسط و رنگ نباتی روشن برخوردار می باشد و با توجه به اینکه شکننده و ترد نمی باشند می توانند بازار موفق صادراتی را در این محصول داشته باشیم.

توت های بسیار لوکس و درشت با توجه به اینکه از قیمت های بالاتری برخوردار می باشند مطلوب بازارهای خاص و لوکس پسند می باشند و از این رو بارهای متوسط و صادراتی که از قیمت مطلوبی نیز برخوردار هستند می توانند محصولات مطلوب و مناسب انواع بازارها باشند.

چرا توت خشک طرقبه مناسب ترین گزینه برای صادرات می باشد؟

بسیاری از مشتریان که با این محصول آشنایی ندارند به دنبال توت های بسیار شیرین و ترد برای صادرات می باشند در حالی که احتمال حشره زدن به توت خشک های بسیار شیرین در پروسه صادرات و با وجود شرایط آب و هوایی بالاتر هست و توت طرقبه مقاومت بیشتری در این زمینه داشته و شیرینی آن بسیار مطبوع و مطلوب صادرات می باشد و گزینه ای بی نظیر از نظر مزه و خوش رؤیت بودن را در توت خشک طرقبه خواهید داشت.

از طرفی بافت توت خشک طرقبه به صورتی می باشد که نرمی مطلوب و یکپارچگی آن باعث می شود که در زمان حمل و نقل دچار شکستگی نمی شود و خرد نمی گردد و مقاومت بیشتری را در مسیر حمل و نقل دارد و از طرفی برای صادرات باید به موارد زیر توجه داشته باشید که تمام این موارد در مجموعه آرین به صورت کامل با نظارت کارشناسان مجموعه رعایت می گردد.

ما به عنوان عمده فروش توت خشک طرقبه، محصولات صادراتی حوزه توت خشک را با انتخاب محصول مناسب آماده سازی می نماییم.

بر روی توت هایی که وارد بازار صادرات می شوند کار سورت محصول به صورت کامل صورت می پذیرد و تمام توت های سیاه، نرمه توت، توت های خورد شده و نافرم با نظارت کارشناس و توسط کارگران مجرب از توت های سالم خارج می شود.

کل توت ها روی سطح تمیز ریخته می شود و کارگران مجرب با قسمت کردن آنها در مقدار کم آنها را سورت می نمایند و درصد خطا در سورت دستی با توجه به تجربه کارگران بسیار پایین می باشد و کار الک نمودن توت خشک ها نیز این امکان را میسر می نماید که تمام تیکه های ریز و خرد شده از الک خارج می گردد.

کار الک کردن توت خشک ها قبل از سورت شدن انجام می شود تا تمام خرده های آن خارج شود و در زمان کارتن زدن نیز یک بار دیگر این کار انجام می شود و و بعد از الک نهایی توت های خشک یک دست وارد کارتن ها می شود.

کارشناس ما روی هر کارتن را نیز بعد از ریختن توت های الک شده چک می نماید و اگر توتی سیاه و یا نافرم دیده شود که احتمال آن بسیار پائین می باشد آن توت نیز خارج می شود و خوشبختانه با توجه به دقت بالای سورت انجام شده توانسته ایم محصولات یکدست و مطلوب را راهی بازار نمائیم و جهت صادرات بهترین انتخاب توت های خریداری شده از کشاورزان منطقه می باشد که در کارگاه های مخصوص سورت و آماده سازی می شوند.

این محصولات با توجه به اینکه از کشاورزان به صورت مستقیم و عمده خریداری می شوند و انبار می گردند از لحاظ قیمت، مناسب ترین بوده و با توجه به اینکه بار کشاورزی با توجه به حجم بالای پرتی نیاز به سورت دارد در سورت های کارگاهی، امکان ارایه محصول یکدست و مطلوب جهت بازار صادرات وجود دارد.

عمده فروش توت خشک لوکس

در محصول توت خشک لوکس طرقبه ظاهر محصول به صورت تنه دار و درشت و از طرفی بسیار یکدست می باشد محصول به صورت کامل به همان روشی که در توت خشک صادراتی شرح داده شد سورت و آماده سازی می گردد و با توجه به اینکه تمام توت خشک هایی که در مجموعه ی ما ارائه می گردد خریداری شده از کشاورزان منطقه می باشد از قیمت های بهتری نسبت به بازار برخوردار می باشیم و امکان خرید بی واسطه در مجموعه ما میسر می باشد.

امکان خرید بی واسطه در مجموعه ما به عنوان عمده فروش توت خشک لوکس و صادراتی وجود دارد و با توجه به اینکه بارهای کشاورزی نیاز به سورت کامل دارند ما تمام بارهایی را که به مشتریان ارائه می نمائیم قبل از کارتن زدن به صورت کامل سورت می نماییم حتی در مواردی که مشتریان ما قیمت محور هستند و به دنبال توت های ارزان می باشند توت خشک های کشاورزی بررسی می گردد و آماده سازی می شود.

در تمام بارهای ارسالی برای مشتریان قبل از کارتن زدن کار الک بار انجام می شود و برای جلوگیری از حشره زدن به بار، هم در انبار و هم در کارتن های سفارشی از روش های طبیعی برای جلوگیری از حشره زدن استفاده می نمائیم.

البته در مواردی که مشتری روش خاصی را برای جلوگیری از حشره زدن بار پیشنهاد می نماید بار سفارشی با روش درخواستی مشتری ارائه می گردد.

در بارهای صادراتی با توجه به اینکه محصول باید به صورت طبیعی تحویل گردد تمام موارد سورت و الک زدن با نظارت کامل انجام می شود و بعد از نگهداری بار در جای خشک و خنک، محصول مطلوب آماده صادرات می گردد.

در فصل پاییز این امکان به راحتی میسر می باشد که بیشترین تنوع محصول را با قیمت مطلوب هر بازار در اختیار مشتریان صادراتی قرار دهیم و فصل مطلوب خرید و صادرات توت خشک طرقبه با توجه به اینکه هوای مطلوبی نیز در این فصل داریم پاییز می باشد.

وفور کیفیت های مختلف در این فصل به صورتی می باشد که شما می توانید متناسب با بازار متقاضی صادرات گزینه های مطلوب را در اختیار داشته باشید و هم می توانید پاسخگوی بازارهای قیمت محور و هم کیفیت محور باشید.

برای بازار داخل و بازار جهانی صادرات خشکبار می توانید مجموعه آرین را با توجه به تجربه مناسب و موفق در حوزه صادرات انتخاب نمائید و با ما همراه شوید.

مطالعه این مقاله را نیز به شما توصیه می کنیم:

توت خشک لوکس طرقبه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 6 =