عناب خشک صادراتی

عناب خشک صادراتی بیرجند

عناب خشک صادراتی بیرجند محصولی عالی جهت توسعه ی تجارت خارجی است که با بهترین کیفیت و با قیمت فله – بسته بندی به فروش می رسد.

همان طور که می دانید، کشور ایران علاوه بر منابع نفتی، پتانسیل های فوق العاده ی نیز در بخش کشاورزی دارد.

تا آن جا که صادرات و تجارت خارجی محصولاتی چون پسته، زعفران، خرما، کشمش، انواع آلو و مواردی از این دست، ارزآوری خوبی برای کشور به همراه داشته است.

اما این بدان معنا نیست که صادرات محصولات کشاورزی در وضعیت مطلوبی به سر می برد.

در واقع ظرفیت تولید محصولات کشاورزی در ایران به لحاظ حجم، کیفیت و تنوع، بسیار بیشتر از آن چیزی که است که امروزه از طریق صادرات در بازار جهانی عرضه می شود.

اما یکی از محصولات فوق العاده که متأسفانه مغفول مانده در این بخش، عناب خشک صادراتی شهر بیرجند است.

عرضه بهترین عناب خشک صادراتی بیرجند

در واقع این محصول علی رغم کشت وسیع در استان خراسان جنوبی و در شهرهایی مانند بیرجند، به اندازه ی زعفران این منطقه نتوانسته در تجارت خارجی جایی باز کند.

این در حالیست که در بازار داخلی نیز جایگاهی را که متناسب با کیفیت و میزان تولید این محصول در شرق کشور است نداریم.

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین دلایل این که عناب خشک صادراتی مورد بی مهری قرار گرفته، عدم آشنایی جامعه با خواص و فواید استفاده از این محصول است.

بدون شک اگر بتوان با کمک روش های تبلیغاتی و بازاریابی روز دنیا، فرهنگ سازی درستی در خصوص فواید مصرف عناب انجام گیرد، می توان شاهد افزایش خرید و فروش عناب خشک صادراتی به صورت فله و بسته بندی بود.

معرفی و فروش این محصول در بستر اینترنت به عنوان یکی از مهمترین روش های تبلیغات به منظور توسعه ی تجارت داخلی و خارجی این محصول است که در این راستا سایت های مختلفی مانند بازرگانی خشکبار آرین، گام های خوبی برداشته اند.

جهت خرید این محصول با بهترین قیمت ممکن می توانید با کارشناس بخش فروش در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 9 =