شرکت صادرات عناب دارویی ارزان قیمت به هند

عناب دارویی ارزان قیمت که برای صادرات به هند استفاده می شود را می توان در کنار محصولاتی هم چون پسته و زعفران از اصلی ترین کالا های ارز آور دانست.

همان طور که می دانید ایران یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان خشکبار در دنیا بوده و خوشبخاتانه زمینه تولید محصولات مختلفی در کشورمان فراهم شده است، به همین واسطه مشتریانی از اقصی نقاط دنیا برای خرید خشکبار مورد نیاز خود به کشور ما مراجعه کرده و محصولات مورد نیازشان را از ما تهیه می کنند.

هند یکی از بزرگ ترین بازار هایی است که ایران بهترین انواع خشکبار خود را به بازار این کشور صادر کرده و همان طور که در بالا گفته شد، محصولاتی همانند عناب، پسته و زعفران ایران در بازار این کشور از فروش خوبی برخوردار است.

قبل از ان که ما در مورد عناب صادراتی به هند صحبت کنیم، بیایید تا اندکی پیرامون نحوه کار کردن با هندی ها با هم صحبت کنیم….

نکاتی که هر ایرانی باید برای صادرات خشکبار به هند بداند:

شما برای هندی ها مهم نیستید!

شما برای یک هندی مهم نیستید و چیزی که برای یک هندی مهم است این است که از کار کردن با شما سود نسیب او شود، یکی از تجار بزرگ ایرانی که سالیان دراز در هند کار می کرد همیشه یک جمله معروف را به زبان می آورد که “برای یک هندی مهم نیست که شما در تجارت با او با سر به زمین می خورید، بلکه برای او مهم است که از معامله با شما چقدر سود می کند!”

پس در معامله با هندی ها مواظب رفتار های طرف مقابل باشید.

بازار هند بسته است!!

در بازار کشور هایی همانند هند اگر محصولی به عنوان یک کالای خود جا افتاد، شما هر چه تلاش کنید که محصول بهتری را به آن پیشنهاد دهید، قطعا مردم قبول نخواهند کرد، پس اگر می خواهید محصولی را در بازار هند بفروشید، ببنید که بقیه تجار به فروش چه محصولی اشتغال دارند.

مثلا در زمینه پسته، انواع پسته احمد آقایی درجه یک خندان را می توان بهترین گزینه برای فروش دانست و در حوزه عناب نیز عناب دارویی ارزان شاید به عنوان بهترین گزینه باشد.

در بازار هند ریسک نکنید و همراه جریان آب شنا کنید.

پول خود را نقد دریافت کنید!

این همیشه هنگام کار کردن با هندی ها صادق است که باید پول خود را نقد دریافت کنید تا هیچ گاه متضرر نشوید.

اگر به تجار هندی اعتماد کردید و کالای خود را به شرط تایید از سوی مشتری به هند فرستادید، منتظر بهانه جویی های آنان باشید.

پس سعی کنید قبل از ارسال کالا به هند تحت هر شرایطی وجه کالای خود را دریافت کنید.

ما سعی کردیم که کلیاتی را در مورد صادرات به هند برای شما روشن کنیم تا بدانید با چه بازار و چه تجاری سر و کار دارید، در ادامه بیایید تا صادرات عناب به هند را با هم بررسی کنیم.

صادرات عناب دارویی ارزان

عناب یکی از خاص ترین محصولات ایران بوده و به دلیل تولید محدود این محصول در بقیه کشور ها و قیمت بالای آنان برای کالای مذکور ما می توانیم، از این شانس استفاده کنیم تا عناب دارویی ارزان ایران را به کشور هند صادر نماییم.

عناب دارویی که اکنون در هند به فروش می رسد، معمولا برای تولید دمنوش بوده و خیلی کم ما شاهد مصارف دیگری از عناب در این کشور هستیم.

معمولا صادرات عناب به هند با ارزان ترین قیمت ممکن انجام می شود و همان طور که ما در عنوان این مقاله بیان کردیم، عناب صادراتی به کشور هند باید پایین ترین قیمت ممکن را داشته باشد.

آیا عناب دیگری غیر از عناب دارویی به هند ارسال می شود؟

این که ما به این سوال پاسخ منفی بدهیم چندان کار درستی نیست، شاید در کنار یک کانتینر عناب دارویی ارزان قیمت، صادرکننده ترجیح دهد تا مقداری عناب درشت و درجه یک را برای مشتریان خود ارسال کند اما همان طور که در بالا بیان شد بازار هند یک بازار بسته بوده و معمولا اگر محصولی در این بازار جا بیفتد، کمتر کسی می تواند رویه بازار را به نفع خود تغییر دهد.

فروش عناب دارویی ارزان آرین

شاید بپرسید که اگر عناب بخواهیم باید محصول مورد نیاز خود را از کجا تهیه کنیم؟

بازرگانی آرین توان تامین بهترین نوع عناب مرغوب را برای شما داشته و آماده است تا با توجه به تارگت های قیمتی که ارائه می کنید، محصولی در خور بازار هدف شما را ارائه کند.

دقت کنید که عناب دارویی ارزان قیمت خود دارای گرید بندی های مختلفی بوده و هر مشتری با توجه به کشش اقتصادی خود نوع خاصی را انتخاب می کند، اما به صورت معمول نرخ عناب دارویی به نسبت بقیه محصولات بسیار ارزان بوده و شما نیاز به سرمایه گذاری بزرگی ندارید.

دقت کنید که مجموعه آرین عناب مورد نیاز خود را که برای صادرات استفاده می کند، از کشاورزان منطقه بیرجند تهیه کرده و با استخدام کارگزارانی در روستا های این منطقه هر ساله سعی در خرید مستقیم محصول از کشاورز دارد.

عناب دارویی که ما به بازار ارائه می کنیم، قطعا برای مشتریان شما به عنوان یک محصول ایده آل خواهد بود و شما می توانید از محل فروش آن سود خوبی را برای خود داشته باشید.

پس برای دریافت قیمت، شرایط خرید محصول و ارسال کالا از طریق خطوط ارتباطی درج شده روی این سایت با ما در ارتباط باشید تا بهترین محصولات ممکن را به شما پیشنهاد دهیم.

شما لایق بهترین ها هستید ….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 4 =