عناب چینی و بیرجند در بازار تجارت جهانی

عناب چینی یکی از مهم ترین رقبای عناب بیرجند بوده و برخی از بازار های تجارت جهانی سعی می کنند تا خرید خود را از محصولات این کشور انجام دهند.

ما هنگامی که در مورد بازار تجارت جهانی یک محصول صحبت می کنیم، می توانیم بازار های مختلف با مشتریان مختلف از طیف های فکری متفاوتی را مثال بزنیم که هر یک به دنبال خرید محصول خاص باکیفیت خاص هستند.

همه دنیا محصولات ایرانی را به عنوان محصولات باکیفیت و دارای بالاترین درجه کیفی در دنیا می دانند و معتقد هستند که در صورتی که هر کس بخواهد کالای ایرانی را خریداری کند، باید هزینه خوبی را بابت محصول مربوطه پرداخت نماید.

اما محصولات چینی در دنیا به محصولاتی باکیفیت پایین تر از ایران شناخته شده و با توجه به صحبت هایی که ما با مشتریان داشتیم، به این نتیجه رسیدیم که عناب بیرجند به دلیل طعم فوق العاده خود مشتریان خوبی دارد.

تنها مساله ای که تجارت جهانی عناب ایران را به نسبت عناب چینی سخت تر نموده است، بحث پرداخت وجه و نحوه معامله ما ایرانی هاست.

کشور ما به دلیل تحریم های بین المللی از معامله عناب به صورت عمده و جهانی محروم بوده و چینی ها از این فرصت بیشترین استفاده را برده اند.

میزان تولید عناب چینی

آمار ها نشان از آن دارد که عناب چینی همانند بسیاری از محصولات دیگر که در چین تولید می شود، دارای حجم تولید قابل توجهی بوده و تولیدکنندگان زیادی در زمینه تولید این محصول شرکت دارند.

اما در کشور ما تنها بیرجند تولید کننده عناب بوده و کاشت عناب بیشتر منحصر به همین منطقه از کشور است.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد نحوه تجارت عناب و صادرات این محصول به صورت عمده می توانید با بخش فروش ما در ارتباط بوده و اطلاعات به روز را دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × یک =