فرآوری پسته بسته بندی

شرکت تولید و فرآوری پسته بسته بندی تفت اروپایی اکبری آجیلی

فرآوری پسته بسته بندی تفت اروپایی اکبری آجیلی با قیمت بی واسطه شرکت تولید و عرضه این محصول توانسته متناسب با ذائقه بازار آجیل ایران باشد.

مسأله تولید و فرآوری پسته بسته بندی با برندهای مختلف در این حوزه در کشورمان انجام می شود و طعم های مختلف متناسب با ذائقه در بازار داخل و صادرات انجام می پذیرد و محصولات آجیلی بی نظیری راهی بازار ایران می گردد که با بهترین دستگاه ها و کیفیت تولیدی ارائه می شوند.

طعم ها و فرآوری های نمکی، زعفرانی براق و… به صورت های مختلف و کیفیت های متفاوت انجام می شود و در حال حاضر طعم ها و فرآوری های جدید نیز در حال انجام می باشد.

شرکت های مختلف در مقوله بسته بندی و تقت پسته آجیلی با قیمت های مختلف وارد بازار ایران و بازار صادراتی می شوند و خوشبختانه ما در این مسیر توانسته ایم محصولات خوبی را در پسته آجیلی اکبری و کله قوچی برای بازار ایران و پسته فندقی برای بازار جهانی تولید و با قیمت بی واسطه به مشتریان ارائه نمائیم.

یکی از محصولات مناسب فرآوری پسته بسته بندی شده به صورت تفت اروپایی می باشد که به صورت بسیار لایت نمکی و فرآوری می گردد و پسته اکبری طعمی بی نظیر را در این نمونه از تفت خواهد داشت.

فرآوری پسته بسته بندی تفت اروپایی

با انجام فرآوری پسته اکبری به صورت تفت اروپایی هم بازار داخل را متعلق به خود نموده ایم و مشتریان استقبال مناسبی را از آن دارند و هم این محصول مناسب بازارهای هدف مختلف جهانی می باشد.

امکان ارائه محصول به صورت فله ای نیز میسر شده و چه به صورت فله ای و چه بسته بندی شده ما امکان ارائه بهترین کیفیت را برای مشتریانمان میسر نموده ایم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − پنج =