فروشنده بهترین میوه خشک لیمو ترش اسلایس

میوه خشک لیمو ترش اسلایس در کنار رقم لیمو عمانی یکی از بهترین گزینه هایی است که فروشنده این محصول می تواند با ارائه ی آن تعداد خرید و فروش های بیشتری را تجربه نماید.

لیمو ترش با داشتن بسیاری از خواص دارویی و  درمانی، یکی از میوه های پرکاربرد در سفره ی ایرانی ها در مهمانی ها، رستوران ها و حتی مصارف خانگی است.

استفاده از این محصول به عنوان یک چاشنی پرخاصیت و خوشمزه در انواع سالاد ها و حتی شربت ها و نوشیدنی های سرد به وفور دیده می شود.

اما علاوه بر آن رقم خشک آن نیز دارای استفاده ی فراوانی است.

حتماً شما نیز با لیمو خشک های ریز که به صورت کامل خشک شده و تحت عنوان لیمو عمانی به فروش می رسند، آشنایی دارید.

فروشنده های فعال در حوزه ی گیاهان دارویی، به عرضه ی این محصول به مشتریان مختلف می پردازند.

اما جالب است بدانید که با گسترش روش های صنعتی خشک کردن انواع میوه، لیمو ترش نیز به صورت اسلایس قابل تولید است.

در این روش قبل از این که لیمو ترش های تازه را خشک کنند، آن ها را به صورت برش های حلقوی در آورده و در دستگاه خشک کن می گذارند.

طبیعی است که با توجه به این که درصد بالایی از حجم لیموی تازه را آب تشکیل می دهد، بنابراین خشک کردن این میوه که در واقع یک چاشنی محسوب می شود، زحمت و زمان بیشتری را بطلبد.

فروش میوه خشک لیمو ترش اسلایس

این محصول از دو رقم لیمو جهرم و لیمو های درشت یا سنگی قابل تهیه است، که هر کدام مشتری های خاص خود را دارد.

طبیعتاً روش تولید میوه خشک لیمو ترش موجب می شود تا محصول نهایی سفید و شفاف باشد و یا این که مانند لیمو عمانی خشک و تیره گردد.

به هر حال هر دو نمونه از میوه خشک لیمو ترش در بازار ایران به فروش می رسد و به تناسب نوع مصرف، ذائقه و سلیقه ی مشتریان مختلف می تواند به صورت عمده و خرده عرضه گردد.

میوه خشک لیمو ترش فله و بسته بندی

این محصول را می توان مانند سایر انواع میوه خشک به صورت فله ای و یا بسته بندی شده ارائه داد.

فروش میوه خشک لیمو ترش در ظرف های بزرگ شیشه ای به صورتی که یک سلفون روی آن کشیده شود و به ویژه در نوع سنگی و درشت که رنگی شفاف و سفید داشته باشد، جذابیت خاصی در کنار سایر انواع میوه خشک خواهد داشت.

اما علاوه بر این روش از فروش، می توان میوه خشک لیمو ترش را در بسته بندی هایی با وزن های مختلف و برای عرضه به مشتریان در بازارهای مختلف آماده و عرضه نمود.

کاملاً طبیعی است که خرید میوه خشک لیمو ترش بسته بندی در وزن های 250 گرمی و یا کمتر، برای مشتریان راحت تر می باشد؛ چرا که می توانند این محصول را با قیمت مناسب تر و به اندازه ی نیاز خود خریداری نمایند.

لازم به ذکر است که انواع خرد شده و ریز میوه خشک لیمو ترش اسلایس را می توان برای مصارف متعدد دمنوشی نیز مورد استفاده قرار داد.

به این صورت که به تنهایی و همراه با چای مورد استفاده قرار داد و یا به صورت مخلوطی از انواع دمنوش های گیاهی به مشتریان عرضه نمود.

ارائه ی انواع پک های دمنوشی، بازار رو به گسترشی دارد و میوه خشک لیمو ترش اسلایس و یا البته خرد شده در این بسته ها می تواند هم باعث بهره مندی از خواص عالی لیمو شده و هم این که به جهت تنوع رنگ و البته طعم در دمنوش بسته بندی جذاب باشد.

قیمت میوه خشک لیمو ترش اسلایس

در مورد قیمت میوه خشک لیمو ترش به صورت اسلایس شده باید گفت در مقایسه با لیمو عمانی خشک و در خصوص هر دو رقم اسلایس خشک این محصول، قیمت ها بالاتر است.

چرا که فرآیند تولید و میزان میوه ی تازه برای این روش خشک کردن، بیشتر می باشد و همین عامل نیز باعث افزایش قیمت آن می گردد.

هر چند به دلیل کیفیت بالا و امکان بررسی کل محصول قبل از خرید، این محصول نیز مشتریان خود را دارد.

همان طور که می دانید در لیمو عمانی که به صورت کامل خشک می شود، بررسی سلامت و کیفیت داخل محصول کار چندان ساده ای نیست.

عوامل مؤثر بر کاهش نرخ میوه خشک لیمو ترش

اماکاملاً مشخص است که برای کاهش هزینه های تولید انواع میوه خشک لیمو ترش، همواره روش هایی وجود دارد که در نهایت موجب کاهش قیمت عرضه این محصول می گردد.

به عنوان مثال خرید لیمو ترش تازه از کشاورز و یا با کمترین واسطه از جمله عواملی است که موجب می شود صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های تولید انجام شده و در نهایت باعث کاهش قیمت تمام شده گردد.

ضمناً در بحث قیمت این محصول، میزان خرید نیز بسیار مهم است و طبیعتاً اگر یک خریدار به صورت مداوم و در حجم های عمده خرید نماید، امکان ارائه ی قیمت های بهتری توسط تولید کننده میوه خشک لیمو ترش اسلایس وجود خواهد داشت.

بدین ترتیب هم تولید کننده به لحاظ برنامه ریزی تولید و فروش این محصول شرایط بهتری پیدا می کند و هم این که خریدار عمده، این محصول را با بهترین قیمت ممکن در هر بار تهیه می نماید و همواره پاسخگوی مشتریان خرده با قیمت های مناسب و کیفیت های قابل قبول خواهد بود.

البته برای سفارش های عمده و برای آن دست از خریدارانی که قصد تجارت و یا فروش عمده ی این محصول را به صورت پارت به پارت را دارند، سفارش در زمان وفور لیموی تازه در بازار بهترین قیمت ها را برای مشتری نتیجه می دهد.

امری که می تواند طی یک قرارداد تولید و برای خرید در پارت های مختلف ماهانه طی یک سال یا بیشتر تنظیم گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − شش =