فروشنده زرشک صادراتی درجه یک ایرانی

فروشنده زرشک صادراتی در کشور ما معمولا زیاد هستند، اما کسانی که حساسیت های مشتریان نسبت به محصولات ایرانی درجه یک را بشناسند، کم هستند.

شاید بپرسید این حساسیت ها چیست؟

بیایید تا بدون تعارف با هم صحبت کنیم…..

بسیاری از برند های ایرانی فعال در خارج کشور متاسفانه پیشینه خوبی از خود به جای نگذاشته و به عبارت عامیانه خیانت در امانت کرده اند، به همین دلیل بسیاری از مشتریان خارجی دید خوبی نسبت به ما ایرانی ها نداشته و حتی اگر کالای درجه یک را به آنان ارائه کنیم، آنان با ترس محصول ما را خریداری می کنند.

راهکار چیست؟

رهکار آن است که افراد متعهد در زمینه تجارت، قدم در راه گذاشته و با انجام سرمایه گذاری درست در زمینه بازاریابی و تجارت محصولات ایرانی، دیدگاه مشتریان را نسبت به کالا های کشورمان مثبت نمایند.

اکنون که ما در حال نگارش این مقاله هستیم، بازرگانی های مختلفی این کار را شروع کرده و بسیاری از فعالیت های خود را در راستای افزایش فروش محصولات درجه یک ایرانی قرار داده اند.

فروشنده زرشک صادراتی در ایران

زرشک صادراتی که در ایران موجود است، در خراسان جنوبی تولید شده و فروشنده های مختلفی دارد، فروشنده زرشک صادراتی که ما از آن صحیت می کنیم باید چند ویژگی مهم را دارا باشد.

اول آن که محصولی را به مشتریان ارائه کند که در تمامی طول دوره تامین کیفیت یکسانی داشته باشد، تا قدرت مانور بیشتری را به مشتریان خود بدهد.

از سویی دیگر بهترین قیمت را به مشتریان پیشنهاد دهد، تا نسبت به دیگر رقبا امتیازات بیشتری را دارا باشد.

نکته سوم در مورد فروشنده زرشک صادراتی این است که بتواند بازار صادراتی را ارزیابی کرده و بهترین محصول را با توجه به حساسیت های مشتریان ارائه کند، به عنوان مثال بداند که کشور امریکا کدام گواهی ها را برای صادرات نیاز داشته و یا برای صادرات به امارات چه محصولی مناسب تر است.

بازرگانی خشکبار آرین به عنوان یک فروشنده خوب در ایران، می تواند این امکانات را در اختیار شما قرار دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + بیست =