فروشنده زرشک کوهی سیاه ارگانیک فله مرغوب

فروشنده زرشک سعی می کنند تا همیشه محصولات خاص را در لیست کالای خود به مشتریان معرفی کرده به عنوان مثال زرشک کوهی سیاه ارگانیک مرغوب که به صورت فله برای صادرات استفاده می شود.

چرا محصولات ارگانیک یک پیشنهاد خاص است؟

بر اساس تحقیقات میدانی ما در مورد بازار های جهانی محصولات مختلف، به این نتیجه رسیدیم که کالای ارگانیکی که به صورت وحشی در طبیعیت تولید شود بیشترین طرفدار را دارد.

بسیاری از متخصصان معتقد هستند که محصولات ارگانیک وحشی به دلیل رشد در طبعیت و بدون دخالت انسان به نسبت محصولات باغی از خواص بهتری برخوردار می باشد.

شاید جالب باشد بدانید که زرشک کوهی ایران به عنوان یک نوع زرشک ارگانیک و بسیار خاص است که می تواند گزینه ای جذاب برای صادرات باشد.

در حال حاضر بازرگانی آرین زمینه را برای تامین انواع زرشک کوهی سیاه فراهم نموده و به یکی از صادرکنندگان این محصول تبدیل شده است.

دقت کنید که زرشک کوهی سیاه به دلیل این که منطقه گسترده ای تولید می شود، امکان این که گواهی ارگانیک برای محصول مربوطه اخذ شود وجود نداشته و متولیان صادرات این محصول را با آنالیز ارگانیک عرضه می کنند.

فروشنده زرشک جهت صادرات

در کنار زرشک کوهی سیاه و مرغوب کدام یک از انواع زرشک در بازرگانی آرین جهت صادرات استفاده می شود؟

بازرگانی آرین ضمن تامین انواع زرشک کوهی جهت صادرات به خارج کشور، بهترین انواع زرشک خراسان جنوبی را نیز تامین می نماید.

انواع زرشک صادراتی آرین:

انواع زرشک صادراتی آرین شامل زرشک پفکی و دانه اناری خراسان جنوبی و زرشک کوهی است که در بالا بدان اشاره نمودیم.

ما زرشک های پفکی و اناری مرغوب را به صورت فله و بسته بندی شده به بازار های هدف مختلفی صادر می کنیم و صادرات زرشک کوهی ما بیشتر به صورت فله و به کشور هایی خاص می باشد.

شما می توانید برای خری محصولات خاص و ارگانیک ما، با بخش فروش بازرگانی آرین در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − 1 =