زعفران سرگل بسته بندی

فروشنده زعفران سرگل بسته بندی ممتاز صادراتی

زعفران سرگل بسته بندی ممتاز بیش از نوع فله ای ارزآوری خواهد داشت؛ امری که در صورت توجه فروشندگان و صادرکنندگان موجب رونق صادرات خواهد شد.

امروزه قوی بودن صنعت بسته بندی برای موفقیت های قابل توجه اقتصادی و تجاری یک کشور اهمیت زیادی دارد و کشورهایی که در این حوزه، از دیگران جلوترند، اثرات مثبت و بسیار عالی آن را در توسعه ی صادرات و افزایش ارزآوری مشاهده می کنند.

این امر در کشور ما هنوز آن چنان که باید با قدرت دنبال نشده و به عنوان مثال یک محصول استراتژیک کشاورزی مانند انواع زعفران ایرانی، به صورت فله ای عرضه می گردد.

اهمیت فروش زعفران سرگل بسته بندی

در واقع اگر چه بیشترین حجم تولید زعفران دنیا مربوط به ایران است؛ اما عدم وجود یک صنعت قوی بسته بندی برای انواع زعفران موجب شده که بیشترین صادرات این محصول به صورت فله ای باشد.

این در حالیست که در صورت فروش انواع زعفران مانند زعفران سرگل بسته بندی شده، ارزآوری بسیار رشد خواهد داشت.

از طرفی همان طور که می دانید در عرضه ی زعفران سرگل، یک فرصت بسیار عالی برای برند سازی وجود دارد؛ امری که عدم توجه کافی به آن موجب شده تا زعفران ایرانی با نام و برند کشورهای وارد کننده، به بازار جهانی عرضه شود.

و طبیعی است که در چنین حالتی نه تنها ایران به عنوان تولید کننده زعفران چندان که باید شناخته نخواهد شد؛ بلکه سود بسیار قابل توجه حاصل از صادرات مجدد زعفران سرگل بسته بندی، نصیب کشورهای خریدار زعفران از ایران می گردد.

در بحث فروش داخلی نیز این مسئله به شدت مورد توجه است؛ هر چند که به دلیل قیمت بالای زعفران، عموماً زعفران سرگل بسته بندی شده ارائه می گردد؛ اما طبیعتاً با در نظر گرفتن این که بخشی از مشتریان زعفران فروشنده زعفران را توریست ها و مسافران خارجی تشکیل می دهند؛ انتخاب نوع بسته بندی نیز با اهمیت چند برابری همراه خواهد شد.

چرا که هر کدام از مسافران خارجی می تواند برای توسعه صادرات زعفران ایرانی، یک فرصت ایده آل باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 6 =