فروشنده عمده انواع زعفران اصل فله ای ممتاز

چرا تا این حد حساسیت مشتریان برای خرید انواع زعفران اصل زیاد شده است؟ مگر فروشنده های عمده فله ای این محصول چه کالایی را به جای محصولات ممتاز در بازار به فروش رسانده اند؟

از زمانی که تقلبات رایج در بازار زعفران توسط عده ای سود جو باب شد، بسیاری از خریدار های زعفران با نگرانی زیاد خرید خود را انجام می دادند تا مبادا در دام این افراد سود جو گرفتار شوند.

شاید باور این موضوع برای شما سخت باشد، اما خود ما نیز هنگامی که در بازار به خرید و فروش زعفران مشغول هستیم، از تقلبات زعفران بسیار واهمه داریم، به همین دلیل سعی می کنیم تا بیشترین حجم خرید خود را از کشاورزان انجام دهیم.

به همین علت به دلیل این که ما بدون واسطه از کشاورزان خرید می کنیم به سوی ما جذب شده و کالای مجموعه ما را خریداری می کنند.

انواع زعفران اصل کدامند؟

شاید این تصور در ذهن شما وجود داشته باشد که تنها در زعفران فله ای امکان تقلب وجود دارد، اما باید به شما بگوییم حتی برخی از برند های بزرگ زعفران که نام آن ها برای همه ما آشناست نیز اقدام به تقلب در زعفران بسته بندی خود می کنند.

به گفته برخی مشتریان و بررسی های ما زعفران بسته بندی شده برخی برند ها اگر حتی چند قاشق از آن را در یک لیوان بریزید لیوان را رنگ نخواهند کرد!!

بهترین راهکار برای خرید زعفران اصل، تهیه آن از مراجع معتبر که خود خرید از کشاورز انجام می دهند، می باشد.

انواع زعفران اصل که ما فروشنده عمده آن هستیم شامل نمونه های سرگل، نگین، پوشال و دسته می باشد.

جالب است بدانید ما زعفران خود را به هر مشتری ارائه کردیم، آنان مدتی بعد برای خرید های بسیار بیشتر به بازرگانی ما مراجعه کرده اند.

برای تهیه بهترین ها با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 18 =