فروشنده عمده زرشک سیاه کوهی وحشی اعلا

زرشک سیاه کوهی وحشی را می توان به عنوان یکی از مهم ترین محصولاتی دانست که فروشنده های عمده محصولات ارگانیک اعلا می توانند روی آن مانور دهند.

زرشک دارای انواع مختلفی است و یکی از جالب ترین نمونه های آن زرشک کوهی است.

زرشک کوهی همان طور که از نامش پیداست، محصولی است که در مناطق جنگلی و کوهستانی روییده و به صورت وحشی در طبیعت رشد می کند و بزرگ می شود.

این محصول به زرشک سیاه و زرشک ارگانیک نیز معروف بوده و فروشنده های مختلفی دارد.

فروشنده عمده زرشک کوهی در چه شهر هایی هستند؟

شاید اولین شهر هایی که نام آن ها در ذهن شما نقش می بندد، شهر هایی همانند قائنات، بیرجند و… است.

اما این یک تصور اشتباه است، چرا که خشک سالی های اخیر باعث شده تا برداشت زرشک کوهی در مناطق مذکور متوقف شود و برداشت زرشک کوهی در حال حاضر تنها در مناطق پر باران مشاهده می شود.

بجنورد و شهر های حاضر در شمال کشور به خصوص منطقه جنگل گلستان برداشت خوبی را برای زرشک کوهی تجربه کرده اند.

زرشک سیاه کوهی صادراتی

بازرگانی آرین یکی از بهترین عرضه کنندگان زرشک سیاه کوهی در کشور بوده و بهترین انواع این محصول را به صورت عمده و با قیمتی بسیار خوب تامین می کند.

زرشک سیاه کوهی که ما در زمینه فروش آن فعالیم کاملا ارگانیک است و بدون دخالت نهاده های صنعتی که بشر تولید کرده در بازار عرضه می شود.

شما می توانید برای خرید این نوع زرشک به بخش فروش ما تماس گرفته تا بتوانیم ضمن عرضه بهترین زرشک، کلیه اطلاعاتی که برای صادرات آن نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهیم.

ضمنا در صورتی که فروشنده عمده زرشک می توانند در شهر های بیرجند و قائنات نیز برای مشتریان صادراتی خود این محصول را پیشنهاد دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + هفت =