فروشنده عمده زعفران پوشال بسته بندی ارزان

تا حالا با خود فکر کرده اید که چرا فروشنده های عمده بعضا از زعفران پوشال بسته بندی شده ارزان برای برخی از مشتریان خود استفاده می کنند؟

اگر در بازار زعفران کار کرده باشید، قطعا با طیف های مختلفی از مشتریان که هر یک به دنبال خرید محصولی خاص هستند، برخورد داشته اید.

برخی مشتریان کیفیت محور بوده و قیمت برایشان مهم نیست و معتقد هستند که هر چه کالا باکیفیت تر باشد، برای فروش راحت ترند.

اما برخی از مشتریان قیمت محور هستند و برایشان فقط قیمت مهم است، حال این که تا چه میزان کیفیت پایین آمد اهمیت ندارد.

در مورد گزینه دوم بیشتر باید بحث کنیم….

قطعا تمامی برند های مشهور و معمولی در بازار اگر مشتری محصول لوکس بخواهد قطعا به وی عرضه می کنند و مشکلی ندارند، اما مشکل ان جایی شروع می شود که مشتریان به دنبال خرید اجناس ارزان هستند، در اینجا تنها می توان یک پیشنهاد به مشتری داد

آن هم این است که زعفران را با برند خودش یا بدون برند بسته بندی کنیم!

زعفران پوشال بسته بندی ارزان

بسیاری از برند های فعال در بازار برای این که نامشان در بازار به فروشنده محصول کم کیفیت شناخته نشود، قطعا از محصولات خوب برای بسته بندی استفاده می کنند.

اگر شما به دنبال خرید زعفران با بسته بندی ارزان هستید، قطعا باید یا از ارزان ترین زعفرانی که قابلیت بسته بندی دارد یعنی پوشال نگین استفاده کنید، یا هم از زعفران بدون برند استفاده نمایید.

اما دقت کنید اگر به دنبال محصولات ارزان قیمت هستید، شاید بهتر باشد اصلا زعفران خود را بسته بندی نکنید و به صورت فله به بازار هدف بفرستید تا در ان جا بسته بندی شود.

اگر با این تفاسیر به دنبال محصولات ارزان هستید، با بخش فروش ما در ارتباط باشید تا بهترین نوع محصولات را به شما پیشنهاد دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + سیزده =