فروشنده عمده پسته آجیلی اعلا ویژه عید نوروز

پسته آجیلی اعلا یکی از اصلی ترین محصولاتی است که مردم برای عید نوروز و شب عید خود خرید می کنند، اما فروشنده های عمده چه پیشنهاد ویژه ای را برای مشتریان خود دارند؟

یکی از پر مصرف ترین ایام سال برای پسته آجیلی در دو زمان می باشد:

  • شب یلدا
  • شب عید

بیشترین میزان فروش آجیل فروشی ها با فرا رسیدن ایام عید ثبت شده و بسیاری از فروشندگان در این ایام از سال اقدام به خرید پسته آجیلی می کنند.

تعریف پسته آجیلی چیست؟

این عنوان عموما برای پسته هایی اطلاق می شود که مشخصات ذیل را دارا باشند:

  • رویت خوب
  • کیفیت بالا
  • درصد توچین بالا (توچین 100% یا بالای 70%)
  • بدون دهن بست، زرد و نخودو
  • درشت یا متوسط

البته پسته های آجیلی ریز هم در بازار مورد معامله قرار می گیرند که این موضوع به تشخیص فروشنده محصول و به تناسب بازر صورت می گیرد.

از مهم ترین انواع پسته های آجیلی که فروشنده های عمده به صورت ویژه در نوروز روی آن مانور می دهند می توان به ارقام پسته اکبری دستچین، پسته کله قوچی خندان و پسته احمد آقایی خندان اشاره نمود.

اما پسته هایی همانند پسته فندقی و بادامی در مواردی نیز توسط آجیل فروشی عرضه می شود.

عرضه پسته آجیلی اعلا

بازرگانی آرین به دلیل تناقضات و مشکلات شدیدی که در بازار پسته کشور وجود دارد، ضمن فعالیت در زمینه فروش پسته صادراتی در حوزه عرضه انواع پسته های آجیلی وارد شده است.

متاسفانه برخی از افراد سود جو با مخلوط نمودن پسته آب خندان و طبیعی خندان سعی در گول زدن خریداران داشته و این موضوع در طولانی مدت طیف وسیعی از بی اعتمادی را دامن خواهد زد.

از این رو بهتر است تا نحوه تشخیص پسته آب خندان را به شما آموزش دهیم تا در صورت مشاهده آن در داخل محصول، از خرید آن امتناع نمایید.

همان طور که می دانید پسته آب خندان از پسته دهن بست تهیه می شود، در نتیجه مغز آن کوچک است، اگر شما پسته طبیعی خندان را در دست بگیرید و پوسته صدفی را فشار دهید، هیچگاه لبه ها بهم نزدیک نمی شود و مغز از نزدیک شدن کامل لبه جلوگیری می کند.

اما در پسته آب خندان یا پسته مکانیکی با فشار دادن پوسته صدفی، لبه کامل بسته می شود.

پسته آب خندان را در دست بگیرید و تکان دهید، به دلیل ریز بودن مغز، پس از تکان دادن، صدای زیادی ناشی از برخورد مغز به دیواره خواهید دید، چرا که مغز ریز بوده و عبارتی داخل پوسته لق می زند!

اگر خیلی حرفه ای باشید از روی مزه، رنگ و… پسته آب خندان قابل تشخیص است.

در نهایت از شما دعوت می کنیم اگر به دنبال خرید پسته هستید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 1 =