فروشنده عناب خشک درشت آجیلی

فروشنده عناب خشک بایستی بر اساس نوع نیاز خریدار، انواع مختلفی چون درشت آجیلی و یا ریز و متوسط را ارائه و معامله ای رضایت بخش را شکل دهد.

امروزه با وجود تعداد زیاد رقبا در عرصه های مختلف تولیدی و فروش، بحث رضایت مشتری امری تعیین کننده در موفقیت یک تولید کننده و فروشنده است و بنابراین تمامی راهکارهایی که منجر به افزایش رضایت یک خریدار می شوند، بایستی به دقت مورد بررسی قرار گرفته و اجرایی شود.

این امر در مورد محصولات مختلف اهمیت زیادی دارد و بنابراین در مورد انواع خشکبار و محصولات دارویی مانند انواع میوه خشک، انواع زعفران، زرشک مرغوب ایرانی و همچنین عناب صدق می کند.

در واقع فروشنده عناب خشک و تازه بایستی به درستی از نوع نیاز خریدار مطلع باشد و از طرفی انواع عناب و کیفیت های مختلف ارائه شده را نیز بشناسد تا بتواند خریدار را در جهت خرید رضایت بخش یاری نماید.

فروشنده عناب خشک دارویی و آجیلی

همان طور که می دانید عناب محصولی است که هم مصارف آجیلی و هم دارویی دارد و البته بحث دارویی و دمنوشی آن بیش تر شناخته شده است و عناب آجیلی کم تر مطرح است.

اما به هر حال فروشنده عناب خشک بایستی بر تمامی ارقام و موارد مصرف این محصول پرارزش و باکیفیت بالای ایرانی، اشراف کافی داشته باشد.

به طور مثال، همان طور که می دانید، عناب بر حسب درشتی و ریزی، کیفیت و میزان چروکیدگی با قیمت های مختلفی عرضه می شود و بنابراین برای خرید عناب خشک درشت، بایستی بهای بیشتری پرداخت.

حال اگر هدف از خرید عناب خشک، صرفاً مصارف دمنوشی و یا حتی فرآوری این محصول باشد، دیگر بحث درشتی و کیفیت بسیار بالا چندان مطرح نبوده و فروشنده عناب خشک می تواند، موارد متوسط و یا ریزتر را نیز پیشنهاد دهد.

اما اگر بحث عناب آجیلی و کیفیت بالا مطرح باشد، قاعدتاً پیشنهاد عناب درشت و با کیفیت بالا و به ویژه در بهترین بسته بندی، یک گزینه ی عالی برای خریدار این محصول خواهد بود.

در واقع بحث پیشنهاد یک محصول متناسب با نیاز خریدار، یکی از بهترین شیوه های جلب رضایت مشتری است که بایستی توسط فروشنده عناب خشک مورد استفاده قرار گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × دو =