مغز پسته امسالی

فروشنده مغز پسته امسالی سبز جنگلی – هراتی

مغز پسته امسالی جنگلی یا همان هراتی با کیفیتی عالی و سبز رنگ توسط فروشنده های مختلف به قیمت مناسب در حال فروش بوده، پس برای خرید بشتابید.

هنگامی که صحبت از مغز پسته جنگلی به میان می آید بسیاری از تجار این تصور را دارند که منظور ما مغز بنه کوهی است، اما در واقع منظور مجموعه آرین مغز پسته جنگلی یا همان مغز پسته هراتی است که در افغانستان و ایران تولید می شود.

تفاوت این دو در چیست؟

مغز پسته بنه در واقع، دارای ظاهری گرد بوده و معمولا در دو کیفیت مختلف برای تولید پودر و روغن پسته استفاده می شود، این مغز پسته چندان طعم پسته را دارا نبوده و تنها به دلیل گران بودن انواع مغز پسته در شیرینی فروشی ها استفاده می شود.

اما مغز پسته جنگلی با دارا بودن ظاهری کشیده همچون مغز پسته های معمولی برای تجار شناخته می شود، این محصول از مغز پسته های معمولی ریز تر بوده اما کیفیت بالاتری را به نسبت این محصولات دارد.

مغز پسته جنگلی دارای طعم بسیار عالی و تیزی بوده و می تواند مشتریان هر کشوری را جذب خود کند.

مزیت خرید مغز پسته امسالی

اخیرا حساسیت ها در مورد محصولات ایرانی در سطح دنیا بسیار زیاد شده است، به همین جهت کسانی که در زمینه تجارت خارجی این دست محصولات ایرانی کار می کنند، می بایست با خرید محصولات تازه، ریسک صادرات خود را پایین آورده و بتوانند ماندگاری کالای خود را ضمانت کنند.

مغز پسته امسالی ضمن دارا بودن طعم خوب، دارای سطح پایینی از آفلاتوکسین و سموم مرتبط با این قضییه بوده و این یک امتیاز ویژه در صادرات محسوب می شود.

شما می توانید برای خرید محصول مورد نظر خود با قیمت بسیار مناسب از بازرگانی خشکبار آرین اقدام کرده تا ما انواع مغز پسته درجه یک را با بهترین قیمت در اختیار شما همکاران گرامی قرار دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + 8 =