فروشنده میوه خشک

فروشنده میوه خشک حبه ای مکعبی زنجبیل – آناناس رنگی ممتاز

فروشنده میوه خشک حبه ای مکعبی زنجبیل – آناناس رنگی ممتاز و سایر ارقام این محصول، بایستی علاوه بر شناخت درست از محصول جهت مشاوره به خریدار، فن بیان مناسبی نیز برای جلب اعتماد و فروش بیشتر داشته باشد.

امروزه اهمیت مشتری و مشتری مداری تقریباً بر کسی پوشیده نیست و از این فروشندگانی که با شناخت علمی و دقیق در پی ارتقای شرایط معاملات خود هستند، توفیق بیشتری می یابند.

این امر در خصوص محصولات ویژه و جدید تری مانند انواع میوه خشک حبه ای و ایرانی، اهمیت بیشتری به خود می گیرد.

در واقع یک فروشنده میوه خشک بایستی اطلاعات کافی برای جلب اعتماد مشتری و خریدار میوه خشک داشته باشد و با اجرایی کردن آن ها بتواند فروش مناسبی رقم بزند.

برخی نکات مهم برای فروشنده میوه خشک

بخشی از اطلاعاتی که یک فروشنده میوه خشک باید بداند مربوط به نوع محصول و بخشی به شناخت درست از مشتری و ارتباط برقرار کردن مناسب با وی است.

در بخش اول یک فروشنده میوه خشک حبه ای مکعبی و یا اسلایس لازم است اطلاعاتی در مورد خواص، کیفیت های موجود، انواع بسته بندی میوه خشک و مواردی از این قبیل و البته موارد مورد استفاده ی هر کدام از آن ها را بداند.

به عنوان مثال اطلاع از این که میوه خشک زنجبیل و میوه خشک آناناس رنگی یک شروع خوب برای تست میوه خشک تایلندی است می تواند به یک خریدار عمده جهت بازاریابی مناسب تر کمک کند.

همچنین یک فروشنده میوه خشک باید با استفاده از اطلاعاتی که مشتری در خصوص شرایط بازار هدف و نیز ملاک های مطرح در آن بازار ارائه می دهد، بتواند بهترین نوع میوه خشک را پیشنهاد دهد.

به عنوان مثال اگر چه میوه خشک زنجبیل یک محصول پرفروش است و بسیار مشتری پسند می باشد؛ اما ممکن است در برخی مناطق ذائقه ی مشتریان نهایی، به مزه تند و شیرین زنجبیل چندان متمایل نباشد.

بنابراین یک فروشنده میوه خشک خوبی باید هم از محصول شناخت کافی داشته باشد و هم از مشتری و نیاز وی.

قاعدتاً تمام این موارد زمانی اجرایی خواهد شد که فروشنده میوه خشک در برقراری ارتباط با خریدار نیز از استعداد و قدرت کافی و فن بیان مناسب برخوردار باشد.

به این ترتیب اطلاعات تخصصی در کنار فن بیان قوی یک فروشنده میوه خشک، می توان اعتماد مشتری را جلب و یک فروش رضایت بخش شکل دهد.

البته نوع بسته بندی ارائه شده، پشتیبانی مناسب و رفتار اخلاقی مناسب نیز از دیگر مواردی است که باید یک فروشنده میوه خشک استوایی و یا دیگر ارقام مورد توجه قرار دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + دو =