فروشنده پسته کوهی بنه ویژه صادرات

پسته کوهی بنه یکی از محصولاتی است که تقریبا می توان برای آن فروشنده های مختلفی که محصولاتی ویژه صادرات را عرضه می کنند، پیدا نمود.

همان طور که از عنوان این مقاله پیداست ما باید در بنه یا پسته کوهی و همچنین بازار های فروش این محصول در خارج کشور بحث کنیم.

بنه پسته کوهی یکی از خاص ترین محصولات ایران بوده که در دسته پسته های وحشی قرار می گیرد، این محصول خاص کشورمان به دلیل کیفیت و مزه عالی در کشور های مختلفی برای تولید روغن، دارو و حتی پختن غذا استفاده می گردد.

تولید پسته کوهی در بسیاری از استان های کشور، حتی استان های کویری ما صورت می گیرد، اما متاسفانه به دلیل خشک سالی هایی که اخیرا گریبان گیر ایران شده، تولید این کالا به صورت چشم گیری کاهش پیدا کرده است.

شاید جالب باشد بدانید که بسیاری از مردم محلی از خواص خوب این محصول اطلاع نداشته و حتی به فکر جمع آوری و فروش ان نیستند و از این پسته برای خوراک دام استفاده می کنند!

اگر بتوانیم با برنامه ریزی درست در زمینه جمع آوری و صادرات بنه ایران فعالیت کنیم، قطعا سود آوری بالایی را برای مناطق محروم کشورمان خواهد داشت.

صادرات پسته کوهی بنه

بازرگانی خشکبار آرین به دلیل فعالیت گسترده در زمینه فروش انواع پسته توانسته است خود را به یک فروشنده مطرح در کشور تبدیل کند و به همین جهت تصمیم گرفت تا انواع بنه را برای صادرات به کشور های مختلف استفاده نماید.

از بازار هایی که می توان برای صادرات بنه ایران از آن ها نام برد، کشور های عربی منطقه هستند.

کشور هایی از جمله کویت و عربستان که می توان آن ها را اصلی ترین خریداری های این محصول خوب کشورمان دانست.

شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد صادرات بنه با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − پنج =