فروشگاه اینترنتی عناب درجه یک خراسان

عناب درجه یک خراسان را می توان در غالب یک فروشگاه اینترنتی و به صورت عمده در بازار کشور عرضه نمود تا دست واسطه ها و سوداگران از بازار این کالا کوتاه شود.

همواره وجود واسطه ها در بازار کشور ما توانسته است مشکلات زیادی را برای تجارت محصولات کشاورزی به وجود آورد و مصرف کنند نهایی را ناچار به خرید محصول با چندین برابر قیمت واقعی آن نماید.

راهکار چیست؟

بازرگانی خشکبار آرین برای مقابله با این مشکل روز بازار کشورمان بر آن شد تا انواع عناب، زرشک، زعفران و پسته را به صورت مستقیم از تولیدکننده کالا خریداری نموده و در فروشگاه اینترنتی خود قرار دهد تا مشتری بتواند کالا های متنوع با قیمت خوب را از فروشگاه ما خریداری کند و بابت کیفیت کالا نگرانی نداشته باشد.

روش کار ما به چه صورت است؟

در فروشگاه اینترنتی آرین شما با بخش فروش به صورت آنلاین در ارتباط بوده و سفارش محصول مورد نظر خود را به ما ارائه می دهید تا ما انواع محصولات موجود را به شما پیشنهاد دهیم.

آیا فروشگاه آرین صادرات هم انجام می دهد؟

هدف اصلی فروشگاه اینترنی آرین صادرات انواع خشکبار ایران به خارج کشور است و تمام تلاش ما این است که بتوانیم این محصولات را چه به صورت فله و چه به شکل بسته بندی شده برای صادرات عرضه نماییم.

عرضه مستقیم عناب درجه یک خراسان

ما با بررسی بازار خشکبار ایران متوجه شدیم که عناب درجه یک خراسان می تواند محصول با پتانسیل فروش بالا در کشورمان باشد، از این رو مجموعه ما آغاز به مذاکره برای تولید و تجارت این محصول نمود.

مجموعه آرین در حال حاضر در زمینه تولید و تجارت انواع عناب فعالیت کرده و توانسته است در این بحث بسیار موفق باشد.

شما می توانید برای خرید انواع عناب به شکل عمده با مجموعه آرین در ارتباط باشید، تا بهترین محصولات با بالاترین کیفیت در اختیارتان قرار گیرد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 2 =