فروشگاه اینترنتی میوه خشک مخلوط ایرانی بسته بندی

میوه خشک مخلوط ایرانی بسته بندی با کیفیت مطلوبی از بسته بندی و محصول اسلایس هم بازار خوب داخلی و هم صادرات مناسب را در فروشگاه اینترنتی خواهد داشت.

در چند سال فروشگاه های اینترنتی توانسته اند در مسیر ارائه انواع محصولات حوزه خشکبار پویایی مناسبی را ایجاد نمایند و در حال حاضر نیز محصولات جدید که وارد بازار تقاضا می شوند با تکیه بر فروشگاه های اینترنتی و اینترنت توانسته اند بهتر از گذشته جذب مشتریان را داشته باشند و این مهم در انواع میوه خشک مخلوط ایرانی نیز تأثیرات مثبت خوبی را گذاشته است.

میوه خشک مخلوط ایرانی بسته بندی

ارائه محصولات حوزه میوه خشک اسلایس در ایران به صورت فله می باشد و بازار خرید و فروش ما به صورت فله ای می باشد و مشتریان با رؤیت خشکبار و تست آن اقدام به خرید می نمایند.

در مقوله بسته بندی میوه خشک مخلوط ایرانی یا میوه خشک ها به صورت تکی باید شرایط مطلوب برای مشتریان مهیا شود به عنوان مثال در بسته بندی میوه خشک مخلوط ایرانی باید بسته بندی به صورتی باشد که داخل آن قابل رؤیت باشد و مشتری بتواند میوه خشک را بررسی نماید و با توجه به اینکه در فروش فله، خشکبار تست می شد با تکیه بر ارائه کیفیت مطلوب مشتریان باز به برندی که از آن خرید نموده و راضی بوده اند مراجعه می نمایند و چون در بسته بندی امکان تست وجود ندارد با خرید در صورت رضایت امکان مراجعه میسر می شود.

میوه خشک مخلوط

میوه خشک مخلوط

با توجه به رعایت اصول بهداشت و سلامت در بسته بندی های میوه خشک نسبت به فروش فله ای این محصول، شاهد هستیم که مشتریان از میوه خشک مخلوط ایرانی به صورت بسته بندی شده نیز در وزن های 250 گرمی، 500 گرمی و حتی یک کیلویی استقبال می نمایند.

تنوعی که در این بسته بندی استفاده می شود به صورت انواع موز، کیوی، آلو، انبه، آناناس، توت فرنگی، پرتقال، سیب و … توانسته است یک ترکیب خوش آب و رنگ و خوش مزه برای ذائقه مطلوب ایرانیان باشد و مشتریان با توجه به ظاهر و مزه این محصولات در بسته بندی شکیل می توانند استقبال خوبی را از آن داشته باشند.

در موفقیت محصول میوه خشک باید تنوع خوب محصولی در این حوزه ارائه شود و یا در صورت ارائه تک محصولی باید کیفیت و قیمت ارائه شده مطلوب و مناسب بازار ایران باشد و بسته بندی نیز باید شرایط مطلوب آن را داشته باشد تا مشتریان بتوانند با اطمینان نسبت به خرید یک برند در میوه خشک اقدام نمایند.

مهم ترین مسأله این هست که مشتریان در صورتی که کیفیت مطلوبی را در بسته بندی مشاهده نمایند و تنوع خوب محصولی باشد نسبت به خرید میوه خشک های ایرانی به صورت بسته بندی شده رغبت نشان می دهند و این برمی گردد به اینکه قیمت و کیفیت خوبی را در بسته بندی به کار ببریم.

از طرفی فروشگاه های اینترنتی می توانند نسبت به تبلیغات درست و هدف مند در حوزه خشکبار و میوه خشک قدمهای بسیار خوبی را بردارند و موفقیت در فروشگاه های اینترنتی وقتی به دست می آید که با ارائه محصول مستقیم بتوانیم قیمت مطلوب را در کنار کیفیت مطلوب ارائه نمائیم.

از این رو مجموعه آرین با بهترین محصولات حوزه میوه خشک مخلوط ایرانی به صورت فله ای و به صورت بسته بندی شده سعی نموده است قدمهای مؤثری را در مسیر معرفی محصولات ایرانی حوزه میوه خشک بردارد و به دنبال بازار بهتر در بازار صادرات این محصول می باشد که با تکیه بر بازاریابی درست، ارائه محصول مطلوب و مناسب هر بازار و با تکیه بر شرکت در نمایشگاه های مختلف صنایع خشکبار و مدیریت درست و … دست یافتنی خواهد بود.

میوه خشک مخلوط ایرانی جهت صادرات

در جهت صادرات بهتر در حوزه میوه خشک مخلوط ایرانی باید بتوانیم تولیدکنندگان این حوزه را در کنار هم جمع نمائیم و با همکاری بین تولیدکنندگان و استفاده از دانش همدیگر در این مسیر، امکان تولید محصول بهتر و تناژهای بالاتر برای دسترسی به بازارهای صادراتی وجود دارد.

بسیاری از تولیدکنندگان حوزه میوه خشک در تولید مشکلاتی را دارند که با همکاری و تجربه تولیدکنندگان باتجربه این مهم قابل رفع و رجوع خواهد بود و میوه خشک ایرانی به عنوان یک حوزه جدید نیاز به حمایت و توجه کافی دارد تا بتواند به یک محصول اصلی ارزآور تبدیل شود و هنوز در ابتدای این راه هستیم و باید مشکلات تولید و عرضه آن در بازار داخل رفع شود و محصول در بازار ایران جا بیافتد و سپس به سراغ صادرات گسترده در این حوزه برویم.

تنوع خوب میوه در ایران امکان خوبی را برای تولید محصول متنوع در میوه خشک ایجاد می نماید و باید با تکیه بر پتانسیل های خوب موجود در این حوزه سعی نمائیم که در هماهنگی نزدیک تولیدکنندگان و همکاری بین تولیدکنندگان و صادرکنندگان، این حوزه را به حوزه ای موفق و ارزآور تبدیل نمائیم.

در جهت صادرات بهتر ارائه قیمت مطلوب و کیفیت مناسب هر بازار در اولویت بسیاری از بازارها می باشد و در بازاری قدم می گذاریم که به شدت رقبای قدرتمندی را داریم که هم به صورت فله ای و هم بسته بندی به موفقیت های بسیار بزرگی دست یافته اند و برای اینکه بتوانیم کنار این رقبا قدم برداریم باید هم در محصول فله ای و هم در بسته بندی مشکلات موجود را مرتفع نموده و با همکاری بین تولیدکنندگان سعی نمائیم که این حوزه را به حوزه ای پویا و موفق تبدیل نمائیم.

در جهت بررسی بازارهای مختلف می توانید در کنار مجموعه آرین یک صادرات بی نظیر را داشته باشید و هم در محصول فله ای میوه خشک و هم میوه خشک بسته بندی امکان ارائه محصول مناسب را برای مشتریانمان به وجود آورده ایم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + بیست =