فروش ارزان میوه خشک

بازار خرید و فروش ارزان میوه خشک جهت صادرات

بازار خرید و فروش ارزان میوه خشک جهت صادرات در چند سال اخیر با وجود تولیدکنندگان مختلف و شناخت بازارهای مختلف از رونق مطلوبی برخوردار است.

میوه خشک به عنوان حوزه ای نوپا در چند سال اخیر توانسته است جایگاه بسیار مطلوبی را در خشکبار به خود اختصاص دهد و کم کم می رود که در بازار صادراتی نیز جایگاه مطلوبی را بدست آورد.

میوه خشک اسلایس صادراتی آرین

سالها صادرات در محصولات میوه خشک سنتی را داشتیم و در سالهای اخیر شاهد رونق در بازار محصولات میوه خشک دستگاهی و صنعتی هستیم که به عنوان حوزه ای جدید می توانیم با تکیه بر بازاریابی های مدیریتی به جایگاه مطلوب در بازار صادرات این محصولات نیز دست یابیم و می توانیم قدمهای مطلوبی را در جهت صادرات بهتر این محصولات برداریم.

انواع کشمش، توت، آلوها، انجیر و … به عنوان میوه خشک های سنتی در بازارهای صادراتی ارزآوری های مطلوبی را داشته اند و بخش اعظمی از صادرات خشکبار میوه را در این محصولات شاهد هستیم و شناخت مطلوب نسبت به این محصولات در بازار جهانی حاصل شده است.

با وجود اینکه این حوزه از تولید به صورت کاملا سنتی می باشد و هنوز در تولید و صادرات آنها از روش های سنتی استفاده می شود ولی شناخت بازار جهانی نسبت به کیفیت و قیمت این محصولات به گونه ای بوده است که هر ساله در فصل تولید این میوه خشک های سنتی، شاهد صادرات مطلوبی در این حوزه ها می باشیم.

تولید به صورتی می باشد که در تمام طول سال می توان انواع کشمش، آلو، توت، انجیر و … را تأمین نمود ولی کیفیت و قیمت در فصل هر محصول به صورت مطلوب تری می باشد و نرخ های بهتری را در فصل هر محصول می توانیم به مشتریان ارائه نمائیم.

بازار خرید و فروش عمده میوه خشک

در میوه خشک اسلایس نیز منابع خرید و فروش گسترده ای را در کشور داریم که نرخ های مختلف و کیفیت های متفاوتی را در این محصول ارائه می نمایند و تفاوت در کیفیت محصول در موارد بسیاری باعث ایجاد قیمت های مختلف می گردد.

گاه به منابعی برمی خوریم که در بازار خرید و فروش ارزان میوه خشک، نرخ های باورنکردنی را ارائه می نمایند که با رؤیت خود محصول و بررسی آن متوجه علت ارزان بودن و قیمت پائین محصول می شویم.

در سال های متمادی که در این حوزه مشغول به فعالیت هستیم به این مسأله پی برده ایم که قیمت های بسیار پائین محصول میوه خشک اسلایس نشان از کیفیت پائین تر آن دارد و قیمت در این حوزه باید مطلوب و متناسب با کیفیت آن باشد و تولیدکنندگان دسته اول و یا مجموعه های پخش موفق توانسته اند در کنار تنوع محصولی، یک بالانس قیمتی را نیز ارائه نمایند که به رضایتمندی در مشتریان منجر شده است.

منابعی که در فصول خاصی به ارائه محصول پرداخته و در بقیه ماه ها با کمبود محصول روبرو هستند و امکان ارائه مداوم محصول را ندارند نیز به وفور دیده می شود که برای خود نام و نشانی جستجو نموده ولی در تمام طول سال بر تعهدات خود نمانده و امکان تأمین را از دست می دهند.

این منابع، تنوع محصولی که در اول فصل تولید داشته و به صورت مستمر امکان تأمین ندارند که این منابع تأمین به شدت مشکل ساز شده و تعداد آنها نیز کم نمی باشد.

از این رو در بازار خرید و فروش ارزان میوه خشک به منابعی که به صورت مستمر بتوانند محصول را در اختیار شما قرار دهند و به زمان تحویل محصول، کیفیت و قیمت در کنار هم توجه نشان می دهند توجه نموده و در کار با برندهایی که در فصول اولیه محصول را با قیمت مطلوب در اختیار شما قرار می دهند و در بقیه سال در تأمین با مشکل روبرو هستند دقت و توجه لازم را داشته باشید.

کار را با مجموعه های پخش یا تولیدکنندگانی که در تمام طول سال امکان تأمین محصول را داشته و در کمترین زمان ممکن از منابع تأمین دست اول، محصول را آماده و در اختیار شما قرار می دهند پیش ببرید و در حوزه های صادراتی از این مجموعه ها بهره مند گردید و خوشبختانه منابع مطلوبی را در کشورمان داریم که در این مورد بسیار قوی و باتجربه عمل می نمایند.

در صادرات میوه خشک به صورت عمده با توجه به مستمر بودن خرید مشتریان باید این پتانسیل تولیدی و تأمین را داشته باشید که با تولیدکنندگان مختلف، کارگاه های متعدد و … تعامل و همکاری خوبی را داشته باشید و از نظر کیفیتی همه در یک رده باشید تا در صورت نیاز بتوانید با همکاری مجموعه های مختلف اقدام به تأمین بار نمائید.

میوه خشک یک حوزه جدید می باشد و تولیدکنندگانی که بتوانند مانند سایر حوزه ها در کمترین زمان ممکن بیشترین تناژ درخواستی را در اختیار مشتری قرار دهند نیز بسیار کم بوده و این کار با همکاری مجموعه های مختلف در کنار هم میسر و آسان تر و از طرفی امکان پذیرتر خواهد بود و در موارد بسیار باید چند تولیدکننده معتبر در کنار هم قرار گیرند تا بتوانند در فصل خاص درخواست تناژ مشتری را پاسخگو باشند.

گاه در برخی از فصول با موجودی بسیار پائینی در برخی از محصولات روبرو هستیم و قیمت ها به صورتی می باشد که مشکل تأمین در بازار داخل را داریم و به سختی می توانیم جوابگوی بازار داخل باشیم و از این رو به مشتریان صادراتی که به دنبال قیمت مطلوب در کنار کیفیت هستند، پیشنهاد می نمائیم که در فصل مناسب خود محصول اقدام به صادرات و خریداری محصول نمایند.

محصولاتی مانند انبه، توت فرنگی و … گاه محصولاتی که به وفور در بازار پیدا می شدند مانند پرتقال توسرخ، خرمالو، نارگیل و … از نظر تأمین دچار مشکل می شوند و یا قیمت ها به صورتی هستند که باورنکردنی می باشد از این رو خرید، معامله با منابعی که باتجربه و شناخته شده می باشد می تواند کمک شایانی باشد که بتوانید به راحتی محصول مورد نظر را با قیمت مناسب بازار در اختیار داشته باشید.

بازار صادرات میوه خشک اسلایس

بازار صادرات میوه خشک اسلایس یک بازار با رقابت بالا می باشد و در بازار جهانی با رقبای قدرتمندی در این حوزه روبرو هستیم و نیاز به تعامل و همکاری بیش از پیش تولیدکنندگان در این حوزه داریم تا بتوانیم در کنار هم صادرات موفقی را داشته باشیم و بازاریابی درستی را نسبت به محصولات این حوزه داشته باشیم و بتوانیم رقبای قدرتمندمان را در بازار جهانی کنار بزنیم.

نیاز به تأمین گسترده محصول در تمام طول سال باعث شده است که به عنوان مجموعه تأمین میوه خشک جهت صادرات در صورتی که تولیدکننده دست اول در این حوزه هستید می توانید جهت همکاری در این حوزه در کنار مجموعه ما قرار گرفته و همکاری قوی تری را در بازار صادرات میوه خشک ایرانی در کنار هم تجربه نمائیم و با توجه به اینکه در تمام طول سال امکان تأمین مطلوب محصول را داریم می توانیم به راحتی همراه تجار عزیز برای صادرات موفق باشیم.

تجربه بسیار مطلوبی را در بازارهای مخلتف داشته ایم و هم در کیفیت و هم قیمت شرایط مطلوبی را برای مشتریانمان ایجاد نموده ایم که به رضایتمندی در خرید منجر شده است و خوشبختانه توانسته ایم با شناخت و آگاهی قدم در مسیر صادرات موفق خشکبار ایران برداریم.

در حوزه های مشابه مانند صادرات زعفران، زرشک، انواع آلوها و … می توانید با مجموعه ما تعامل و همکاری مطلوب را داشته باشید.

می توانید مقاله زیر در مورد زعفران را مطالعه کرده و اطلاعات مفیدی در این ارتباط را بدست آوردید:

زعفران بسته بندی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + هفت =