فروش انواع زعفران اصیل نگین قائنات

زعفران اصیل نگین که در قائنات تولید می شود یکی از بهترین پیشنهادات برای فروش ویژه در بازار صادراتی و داخلی کشورمان بوده و توجه شرکت های زیادی را به خود جلب کرده است.

متاسفانه با توجه به حجم تقلبات گسترده ای که در بازار زعفران اتفاق می افتد بسیاری از مشتریان به بازاریان زعفران بد بین شده و بیشترین تاکید آنان برای خرید محصولات اصیل می باشد.

قائنات یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان انواع زعفران اصیل در کشور بوده و بهترین انواع زعفران درجه یک را تولید می کند.

این منطقه از کشور با دارا بودن کشاورزان و تجار حرفه ای اعتماد بسیاری از تجار زعفران بین المللی را به خود جلب نموده و اکنون با برنامه ریزی در زمینه صادرات زعفران توانسته است نام و برند قائنات را جهانی نماید.

چرا زعفران نگین قائنات؟

همان طور که می دانید بهترین نوع زعفران تولیدی در کشور ما، زعفران نگین است و با توجه به کاربرد های بسیار گسترده زعفران در دنیا، کسانی که می خواهند از زعفران عصاره گیری کنند، از زعفران نگین قائنات استفاده می کنند.

خرید زعفران نگین توسط کشور های معتبری از جمله کره جنوبی و آلمان گواه بر این مساله است که کیفیت این محصول ایرانی تضمین شده می باشد.

فروش زعفران اصیل ایرانی

بازرگانی آرین قدم های خود را از قائنات فراتر گذاشته و بیان می کند که تمامی انواع زعفران تولیدی در ایران دارای کیفیتی مثال زدنی هستند و به همین دلیل است که مجموعه آرین اقدام به تامین انواع زعفران ایرانی با برند ایرانی در بهترین کیفیت نموده است.

در صورتی که قصد خرید انواع زعفران را دارید، به شما توصیه می کنیم قبل از هر چیز برای آنالیز بازار هدف خود با مجموعه ما در تماس باشید.

مجموعه ما عرضه کننده انواع زعفران بسته بندی و فله نگین به صورت عمده می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × دو =