فروش انواع میوه خشک تایلندی در شیراز

میوه خشک تایلندی در شیراز از فروش خوبی برخوردار است و بنابراین در کنار میوه خشک های صنعتی ایرانی، می توان انواع تایلندی و خشکبار وارداتی مانند چیزبال، آجیل مالزی و آجیل هندی را نیز عرضه نمود.

شیراز به عنوان یکی از بهترین شهرهای ایران به لحاظ تاریخی و تفریحی توریستی است و همه ساله گردشگران زیادی از سراسر ایران و جهان برای بازدید از مکان های تاریخی این شهر به شیراز سفر می کنند.

اما در کنار دید و بازدیدها همواره خرید انواع تنقلات، سوغات و البته خشکبار ایرانی به عنوان یکی از بهترین خوراکی های میان وعده ای نیز به فروش می رود.

قیسی، توت، انجیر، برگه، آلوخشک و امروزه میوه خشک هایی که به صورت صنعتی خشک می شوند، از جمله بهترین محصولاتی است که قابلیت عرضه در انواع مراکز تفریحی و گردشی شیراز را دارد.

آلو شابلون، توت فرنگی، سیب، هلو، خرمالو، انبه، موز، پرتقال، کیوی و بسیاری از انواع میوه خشک های تولید شده در کشور در ارقام مختلفی چون بسته بندی شده، فله و به صورت مخلوط چند میوه و یا تک میوه ای در شیراز ارائه می شود.

در این میان اما میوه خشک های وارداتی نیز طرفداران خود را دارند و به همین سبب بخشی از خشکبار عرضه شده در آجیل و خشکبار فروشی های شهر شیراز را میوه خشک های وارداتی تشکیل می دهند.

عرضه میوه خشک تایلندی در شیراز

اگرچه ایران خود تولید کننده بزرگ انواع میوه خشک سنتی و صنعتی و البته خشکبار متنوعی است که طرفداران بسیاری دارد؛ اما برخی از خشکبار نیز وارداتی هستند.

مویز ازبک و افغان، بلوبری و کرانبری و انواع میوه خشک تایلندی از این دست محسوب می شوند.

در این میان انواع میوه خشک تایلندی در شیراز شامل زنجبیل، پاپایا، پوملو، انبه، طالبی و بسیاری ارقام دیگر است که هم به صورت میوه خشک های مجزا و هم به صورت ترکیبی از چند رقم بیان شده ارائه می شود.

حتی برخی از آجیل فروشی ها برای عرضه ی بهتر میوه خشک تایلندی در شیراز، آن را با آجیل و خشکبار ایرانی مخلوط کرده و به صورت یک ترکیب متشکل از ارقام ایرانی و تایلندی به فروش می رسانند.

طبیعتاً به جهت موقعیت خاص توریستی شهر شیراز، بهتر است انواع میوه خشک ایرانی در اولویت قرار بگیرد اما در هر صورت میوه خشک تایلندی در شیراز می تواند تنوع بسیار خوبی به محصولات دهد.

در یک روش دیگر عرضه نیز که البته به لحاظ بهداشتی و ماندگاری شیوه ای بسیار بهتر خواهد بود، بحث ارائه ی میوه خشک به صورت بسته بندی است.

امروزه بسته بندی در کشورهای مختلف جهان از اهمیت بالایی برخوردار است و کشورهایی که در این صنعت موقعیتی عالی دارند، در فروش و حتی صادرات محصولات خود موفق تر عمل نموده اند.

بنابراین انتخاب انواع بسته بندی شیک در طرح ها و وزن های مختلف در شیراز، گزینه ای عالی برا ارائه ی محصول خواهد بود.

این بسته بندی ها می تواند بسته بندی های مدرن و شیک امروزی باشد یا تلفیفی از هنر ایرانی که طبیعتاً در حالت دوم می توان ضمن افزایش ارزش افزوده، زمینه ای عالی برای جذب محصول ایجاد کرد.

چرا که همواره فرهنگ و هنر ایرانی از سوی افراد خارجی ستوده شده و طرفداران زیادی در جهان تمایل خود را برای خرید انواع صنایع دستی و محصولات فرهنگی ایرانی نشان داده اند.

بنابراین انتخاب بسته بندی هایی که با هنر ایرانی آماده شده مانند بست بندی خاتم می تواند انتخابی عالی برای ارائه ی انواع میوه خشک در شیراز باشد.

البته این رقم از بسته بندی ها بهتر است برای انواع میوه خشک ایرانی استفاده شود تا تلفیقی از محصول ایرانی و هنر ایرانی زیبایی بسته بندی را بیشتر نماید.

هر چند برای عرضه انواع میوه خشک تایلندی در شیراز به صورت بسته بندی شده نیز طرح های فانتزی و زیبای دیگری توسط شرکت های مختلف بسته بندی ارائه می گردد.

در هر صورت شیراز به عنوان شهری توریست پذیر که همه ساله افراد بسیار زیادی برای بازدید از آرامگاه حافظ، سعدی، تخت جمشید و سایر مناطق تاریخی و البته تاریخی این شهر را انتخاب می کنند موقعیتی عالی برای ارائه ی انواع میوه خشک ایرانی و تایلندی دارد.

اما برای خرید عمده میوه خشک تایلندی توسط فروشندگان شیرازی قاعدتاً روش های مختلفی وجود دارد که یکی از بهترین و پر استفاده ترین روش های آن خرید به صورت اینترنتی است.

در این روش یک فروشنده در کمترین زمان ممکن قادر به سفارش حجم قابل توجهی از انواع میوه خشک تایلندی بوده که این امر به لحاظ صرف هزینه نیز بسیار به صرفه است.

چرا که در سفارش عمده میوه خشک تایلندی به صورت اینترنتی، ارسال بار از طریق باربری انجام می شود که به نسبت حجم ارسالی بار و زمانی که برای خرید و سفارش محصول نیاز است، بسیار مناسب می باشد.

البته عرضه ی انواع میوه خشک تایلندی به صورت خرده فروشی نیز در فروشگاه های اینترنتی انجام می شود؛ اما قاعدتاً قیمت در این حالت با سفارش عمده، تفاوت قابل ملاحظه ای خواهد داشت.

به اضافه ی آن که به لحاظ هزینه ی حمل اگر از روش هایی مانند پست انجام شود، ممکن است قابل توجه باشد.

در هر صورت امروزه سفارش انواع میوه خشک تایلندی برای عرضه در شهرهای مختلفی چون شیراز، به راحتی امکان پذیر است.

عرضه خشکبار وارداتی در کنار میوه خشک تایلندی در شیراز

اما جالب است بدانید که علاوه بر میوه خشک های تایلندی و وارداتی که مثال زده شد، خشکبار وارداتی دیگری نیز امروزه در بازار ایران عرضه می شود.

چیزبال، آجیل مالزی یا ژاپنی، آلوئه ورا، چیپس میگو، تمبر هندی، رایس کراکر، فیش چیپس، هیسکوز، بادام ژاپنی از جمله خشکباری هستند که در شهرهای مختلف و از جمله شیراز قابل عرضه می باشند.

البته نکته ای که در خصوص عرضه میوه خشک تایلندی در شیراز و همچنین خشکبار وارداتی وجود دارد، بحث سلامت محصول است.

در واقع واردات انواع میوه خشک به ایران، همواره از مبادی رسمی و قانونی انجام نمی شود و همین امر موجب می شود تا نیاز به بررسی سلامت محصول باشد.

در مورد انواع میوه خشک تایلندی نیز این نکته وجود داشته و بایستی در هنگام سفارش محصول از تاریخ تولید و انقضا و سلامت محصول مطمئن بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + شش =