فروش اینترنتی پسته ارگانیک بارانی ارقام کله قوچی – اکبری

پسته ارگانیک بارانی در انواع مختلف کله قوچی – اکبری یکی از بهترین محصولات جهت صادرات جهانی است که از طریق سایت های فروش اینترنتی می توان جهت خرید آن اقدام نمود.

کاملاً واضح است که در دنیایی که روز به روز تعداد رقبا و تولید کنندگان یک محصول افزایش چشمگیری پیدا می کنند، ارائه ی محصول متفاوت بسیار ارزشمند است.

این حقیقت در مورد کالاهای کشاورزی و محصولی پر فروش چون پسته نیز وجود دارد.

همان طور که می دانید تا چندین سال قبل، ایران رکورد دار تولید و فروش انواع پسته در جهان بود؛ اما امروزه تولید پسته در نقاط مختلف جهان به ویژه ایالت کالیفرنیا در آمریکا با سرعت و دقت زیادی دنبال می شود.

این امر موجب شده تا دیگر ایران تولید کننده اول پسته در جهان نباشد و آمریکا بتواند بسیاری از بازارهای جهانی پسته و موقعیت های صادراتی پسته را از آن خود نماید.

لزوم توجه به ارائه ی محصولات متفاوتی مانند پسته ارگانیک بارانی

در این شرایط، ضمن تجدید نظر و تغییر رویکرد تولید تا بسته بندی انواع پسته ایرانی مانند اکبری و کله قوچی، باید به آیتم های خاصی نیز توجه داشت.

به عنوان مثال و با در نظر گرفتن این نکته که امروزه، تقاضا برای استفاده از محصولات ارگانیک رو به افزایش است، بنابراین تولید و ارائه پسته اکبری ارگانیک، کله قوچی و دیگر ارقام اهمیت خاصی می یابد.

در این راستا تولید کننده های موفقی مانند آقای بارانی توانسته اند با تولید پسته ارگانیک بارانی، شرایطی ایده آل برای تولید و صادرات پسته به وجود آورند.

طبیعتاً تولید پسته ارگانیک بارانی که محدود به مزارع آقای بارانی واقع در مزارع ساوه زرندیه است، به لحاظ حجم نیازمند افزایش خواهد بود و این محصول به تنهایی نمی تواند حجم بالای صادرات برای بسیاری از خریداران را فراهم نماید.

بر این اساس، پسته ارگانیک بارانی با توجه به مورد قبول بودن آن از طرف مشتریان جهانی، در همان اوایل فصل برداشت به فروش می رسد و لذا برای خرید عمده آن جهت صادرات بایستی در اولین فرصت ممکن اقدام کرد.

بنابراین لزوم توجه بیشتر به کشت محصولاتی مانند پسته ارگانیک، بسیار احساس می شود و در شرایط کم آبی و خشکسالی کشورمان، اصلاح ساختارهای آبیاری و تولید پسته در کنار تولید پسته ارگانیک، می تواند در جهت بهبود تولید و افزایش صادرات پسته ایران در بازار جهانی تا حد قابل قبولی راهشگا باشد.

برای خرید و فروش اینترنتی پسته ارگانیک بارانی می توان از سایت هایی مانند بازرگانی خشکبار آرین و با استفاده از فرصت مشاوره با کارشناس مربوطه اقدام نموده و در زمان کمتری به نتیجه رسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − نه =