فروش بهترین زعفران سرگل اصل قائنات

فروش بهترین زعفران سرگل اصل قائنات با بهترین قیمت بازار ایران و با بهترین کیفیت تولیدی این محصول می تواند گزینه ای مناسب را برای بازار جهانی زعفران ارائه نماید.

بهترین زعفران قائنات که در نمونه های مختلف سرگل، زعفران پوشال و … تولید می شود باید با صادرات بیشتر در این محصول همراه باشد و زعفران تولیدی ایران که از لحاظ مزه و رنگ در بازار جهانی زعفران بی رقیب می باشد باید بتواند ارزآوری بیشتری را با فروش بهترین زعفران ایران به همراه داشته باشد.

داشتن بیشترین کیفیت باید فروش بهترین زعفران جهان را برای ما به حوزه ای ارزآور تبدیل نماید ولی سهم صادرات ما در این محصول چرا پائین می باشد؟ اشکالات ما در صادرات زعفران و فروش بهترین زعفران جهان چیست؟ اینها سوالاتی هست که نیاز به تأمل بسیار و رفع مشکلات موجود در این حوزه را می طلبد

فروش بهترین زعفران اصل

هر کدام از نمونه های مختلف زعفران سرگل، نگین، پوشال، دسته و … مناسب برای بازارهای داخلی و خارجی می باشد و فروش بهترین زعفران ایران را در کشورهای مختلفی مانند دبی، ترکیه، اسپانیا، امارات و … شاهد هستیم که با کیفیت های مخنلف صورت می گیرد.

این کشورها هر کدام می توانند برای بهترین زعفران ایران، بازاری مناسب و ارزآوری باشند ولی سهم ما از صادرات این محصول به عنوان تولیدکننده اصلی آن بسیار پائین می باشد و سالهاست که تولید زعفران به روش سنتی و قدیمی در منطقه قائنات در حال انجام می باشد و زعفران اصل ایران باید بهتر ارائه شود.

منطقه پرپتانسیلی مانند قائنات با فروش بهترین زعفران به بازار داخل و بازار جهانی باید هم در حوزه تولید و هم در نگهداری و بسته بندی و هم در صادرات باید مدیریت شود و آموزشهای لازم برای ارائه محصول بهتر با قیمت مناسب تر انجام شود و محصول اصل به بازار جهانی ارائه گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 11 =