فروش خانگی زعفران

فروش خانگی زعفران بسته بندی درجه یک

فروش خانگی زعفران و زرشک بسته بندی شده در کیفیت های مختلف از جمله درجه یک و درجه معمولی می تواند کمک زیادی به اقتصاد خانواده کند.

این روز ها وضعیت اقتصادی جامعه چندان رو به راه نیست و اغلب مردم به دنبال آن هستند تا بتوانند با کمترین سرمایه ممکن یک کسب کار کوچک برای خود داشته باشند و از همین رو بسیاری از افراد روی به مشاغل خانگی سطح پایین آورده و متاسفانه بسیاری از افراد سودجو هم در همین راستا وارد شده و با طعمه هایی که برای مردم قرار می دهند متاسفانه ضرر های زیادی را به افراد وارد کرده اند.

یک عده از افراد برای آن که بتوانند درآمدی داشته باشند، به شرکت های فروش لوازم آرایشی و … روی می آورند و معمولا این شرکت ها با آرزو فروشی به مردم بسیاری از افراد را سرشکسته رها کرده و صرفا وقت آنان را تلف نموده اند.

ما در این مقاله قصد داریم تا از یک کسب و کار برای شما صحبت کنیم، ان هم کسب و کار خانگی فروش خشکبار و دیگر محصولات مرتبط به این حوزه است.

زعفران پاکتی بسته بندی آرین

بیایید تا با هم به سوالات بنیادی در مورد فروش خانگی زعفران و دیگر خشکبار پاسخ دهیم تا اندکی بیشتر در مورد این کسب و کار بدانیم:

فروش خانگی زعفران دیگر خشکبار

همکارانی که در ابتدای امر با ما تماس می گیرند، سوالات بسیار متنوعی دارند که شاید این سوالات ابهامات شما نیز باشد، پس در ادامه همراه ما باشید:

آیا فروش خانگی سود زیادی دارد؟

توجه کنید، همان طور که از نام این شغل پیداست، فروش خانگی است و نباید از آن توقع یک کسب و کار بزرگ داشته باشید و کار خود را با بزرگان بازار مقایسه کنید.

در یک جمله معروف منتسب به دارن هادری می گوید که تغییرات در زندگی هر فرد قدم به قدم صورت می گیرد و اگر کسی مایل به تغییر در زندگی خود باشد، از قدم های کوچک شروع کرده و زندگی خود را می سازد.

پس شما اگر می خواهید در این حوزه شروع به فعالیت کنید در قدم اول با سود های پایین و مقدار کم شروع کرده و کم کم کار خود را توسعه دهید.

چقدر سرمایه مورد نیاز است؟

سرمایه انتخابی شما وابسته به نوع نیاز شماست، ولی حداقل دو میلیون به بالا را باید سرمایه کار خود کنید تا هزینه های حمل و … برای شما مناسب تر تمام شود.

منظور از توسعه کار چیست؟

برخی از همکاران ما که قبلا در بخش فروش خانگی زعفران فعال بودند، در زمینه پخش داخل شهری فعال شدند و توانستند با اخذ نمایندگی از مجموعه های مختلف به سود های خوبی برسند.

جالب است بدانید برخی از همکاران در زمینه صادرات وارد شده اند و بعضا در زمینه صادرات به عراق و … نیز فعال هستند، می توانید مقاله زیر را مطالعه فرمایید تا اگر به فکر صادرات هستید، نیز اطلاعاتی در این مورد داشته باشید:

مشاوره صادرات زعفران

چه محصولاتی را برای کار خود انتخاب کنیم؟

همان طور که از عنوان مقاله پیداست، در قدم اول زعفران بسته بندی شده شاید برای کار شما مناسب ترین محصول باشد و در قدم های بعدی محصولات دیگری از جمله هل، زرشک و نبات بسته بندی شده را به کار خود بیفزایید.

این کار می تواند تنوع محصول شما و سود شما را نیز تضمین کند.

آیا باید با کیفیت ترین محصولات را خریداری کنیم؟

توجه کنید برای آن که بتوانید در طولانی مدت کار کنید، باید محصولات باکیفیت تر را انتخاب کنید، اگر به این فکر می کنید که مردم توان اقتصادی خرید محصولات گران تر را ندارند، باید حضور شما عرض کنیم که همیشه یک جمله وجود دارد که مردم متوسط جامعه آنقدر پولدار نیستند که جنس ضعیف خریداری کنند.

راهکار چیست؟

راهکار ما برای شما که قرار است فعالیت خود را با اجناس باکیفیت شروع کنید، این است که به جای زعفران یک مثقال از زعفران یک گرمی و نیم گرمی استفاده کنید، به جای بسته بندی زرشک یک کیلویی از بسته های صد گرم استفاده نمایید، قاعدتا با خرد کردن زعفران و زرشک به وزن های پایین تر قاعدتا قیمت آن هم برای مشتری مناسب تر بوده و با این روش می توانید فروش خوبی را تجربه نمایید.

توجه:

برخی از تقلب ها صرفا به مشتریان ضرر مالی وارد می کند، اما برخی از روش های تقلب ضمن آن که ضرر های مالی برای خریداران دارد، برای سلامتی آنان هم شدیدا مضر است، زعفران یکی از آن محصولاتی است که اینگونه بوده و در صورتی که خرید از افراد نا مطمئن ممکن است سلامت یک خانواده را به خطر بیندازید.

بازرگانی خشکبار آرین چه خدماتی را در جهت کمک به مشاغل خانگی ارائه می کند؟

بازرگانی خشکبار آرین به عنوان یک مجموعه فعال در زمینه خشکبار در طی سال بسیاری از محصولات خود را با بهترین کیفیت ممکن از کشاورزان تهیه کرده و با نازلترین نرخ بازار به مشتریان خود عرضه می کند.

با توجه به این که رویکرد اصلی مجموعه ما صادرات است، در نتیجه به دنبال کسب سود زیاد از بازار داخلی نبوده و کمک به مشاغل خانگی را صرفا به عنوان یک وظیفه اجتماعی می بیند، به همین جهت قیمت هایی که برای مشاغل خانگی در نظر گرفته می شود، تا جای ممکن بهترین نرخ بوده و گواه این مساله مشتریان متنوع و زیادی است که ما تا کنون مدیریت کرده ایم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فروش خانگی خشکبار می توانید با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × دو =