فروش زرشک پفکی درجه یک در کویت

زرشک پفکی درجه یک گزینه بسیار خوبی برای فروش در کویت بوده و می توان از محل صادرات این محصول به کشور مذکور سود خوبی را بدست آورد.

همواره زرشک به عنوان یک پیشنهاد جذاب برای صادرات به خارج کشور بوده و بسیاری از کشور های عربی خواهان خرید این محصول هستند.

از مهم ترین کشور های خریدار زرشک می توان به:

  • عمان
  • کویت
  • امارات

اشاره کرد.

و اما بازار کویت ….

با بررسی هایی که ما در کشور کویت برای فروش زرشک و زعفران ایرانی انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که فروش زرشک در این کشور می تواند سود خوبی را داشته باشد و به همین دلیل اقدام به عرضه این محصول به صورت عمده در بازار کشور کویت نمودیم.

صادرات زرشک به کویت بسیار آسان است….

ما زرشک را به صورت مستقیم از انبار کشاورز خریداری می کنیم و پس از سورت و بسته بندی محصول مربوطه را در گمرک به شرکت های حمل هوایی می سپاریم.

کل امورات صادرات زرشک به کویت چیزی در حدود یک روز طول می کشد و با توجه به پرواز های زیاد مسیر مشهد به کویت بار شما سریعا به کشور کویت صادر خواهد شد.

قیمت صادرات زرشک پفکی درجه یک

قطعا به دلیل کیفیت محور بودن بازار کویت، صادرات زرشک پفکی درجه یک به کشور کویت صورت می گیرد.

زرشک پفکی درجه یک به دلیل کیفیت بسیار خوب خود توانسته است لقب بهترین زرشک ایرانی را در بازار این کشور برای خود جلب نماید.

نکته مهم:

بسیاری از مشتریان در کشور های عربی بیان می کنند که زرشک می بایست دارای بوی خوبی باشد!

باید بیان کنیم که عملا زرشک بوی خاصی ندارد و معمولا بسیاری از افراد سودجو با استفاده از عناصر آروماتیک بو های خاصی را به زرشک می دهند که کاملا غیر طبیعی است.

برای کسب اطلاعات تکمیلی با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 10 =