فروش زرشک کوهی صادراتی درجه یک فله ایران

فروش زرشک کوهی تحت عنوان یک محصول ارگانیک در حجم عمده صورت می گیرد، اما آیا نمونه های صادراتی این محصول به صورت فله از ایران صادر می شود؟

با اندکی جستجو و مطالعه در فضای مجازی پی خواهید برد که ایران یکی از غنی ترین کشور ها در زمینه تولید محصولات کوهی متفاوت است.

زرشک کوهی ارگانیک نیز یکی از این محصولات بسیار خوب کشورمان است.

با عنایت به این که زرشک کوهی محصولی است که برای رشد نیازمند آب باران است، در نتیجه همانند دو نمونه زرشک باغی پفکی و دانه اناری در مناطق کم بارش رشد چندانی نداشته و بیشتر در حاشیه جنگل و مناطق پر بارش دیده می شود.

از این رو بازرگانی آرین به دلیل حضور در شهر مشهد و فاصله مکانی نزدیک تا بجنورد و شهر های استان خراسان شمالی تامین محصول را از کسانی که این نوع زرشک را برداشت می کنند صورت می گیرد.

عموما بیشترین حجم تولیدات محصولات کشاورزی کشور ما به صورت فله از کشورمان صادر می شود.

زرشک نیز از این قاعده مستثنی نبوده و صادرات انواع زرشک کشورمان به خارج کشور به صورت فله و در کارتن های ده کیلویی است.

در حال حاضر فروش زرشک کوهی توسط بازرگانی ما نیز به صورت فله صورت گرفته و مشتریان در صورتی که درخواست زرشک بسته بندی شده داشته باشند، می بایست به سفارش آنان این بسته بندی انجام شود.

فروش زرشک کوهی صادراتی

زرشک کوهی صادراتی نیز تفاوت چندانی با زرشک معمولی کوهی نداشته و به دلیل تنوع کم محصول تمامی نمونه های آن برای فروش داخلی و صادراتی مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین زمان خرید زرشک کوهی صادراتی از مهر ماه تا اردیبهشت بوده و بعد آن با کم شدن زمینه محصول، با افزایش قیمت بازار خرید و فروش کاهش می یابد.

برای کسب اطلاعات لازم در زمینه انواع زرشک ایران با ما در ارتباط باشید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 − دو =