فروش زعفران اصل ارزان جهت مصارف دارویی

فروش زعفران اصل جهت مصارف دارویی بایستی صرفا سالم و باکیفیت باشد و بنابراین ارائه ی محصولی ارزان قیمت اما مرغوب کفایت می کند و نیازی به ارائه ی کیفیتی در حد صادراتی نخواهد بود.

زعفران محصولی پرکاربرد در صنایع مختلف غذایی و دارویی است و بنابراین علاوه بر بازار داخلی، وارد کننده های بسیاری نیز به دنبال خرید زعفران از ایران هستند.

اما امروزه یک چالش جدی بازار زعفران را تهدید می کند و آن حضور و فعالیت سودجویان و کلاهبردارانی است که به جای فروش زعفران اصل، موادی که از نظر ظاهری به شکل زعفران است با این محصول مخلوط و آن را به بازار عرضه می نمایند.

بنابراین برای خرید و فروش زعفران اصل، لازم است تا به نمایندگی های مورد اطمینان و عرضه کنندگان مستقیم این محصول مراجعه شود.

فروش زعفران اصل با قیمت مناسب

اما پس از این مرحله و یافتن یک نمایندگی فروش مطمئن، باید توجه داشت که انواع متفاوتی از زعفران باکیفیت ها و قیمت های مختلف وجود دارد که قطعاً هر کدام برای یک مصرف و یک بازار خاص مناسب خواهد بود.

به عنوان مثال زعفران نگین اصل سوپر به عنوان یک محصول ویژه و ممتاز است که برای مشتریان کیفیت محور داخلی و یا صادراتی یک انتخاب درجه یک خواهد بود.

اما همان طور که گفته شد، فروش زعفران اصل، صرفاً موارد صادراتی و لوکس را شامل نمی شود؛ بلکه جهت مصارف مختلفی در صنایع غذایی نظیر رستوران ها و یا صنایع فرآوری و البته موارد دارویی دارد.

کاملاً واضح است که برای این مصارف، کیفیت و عطر و رنگ و البته طعم زعفران است که مهم است و بنابراین دیگر فاکتورهایی نظیر خوش رویت بودن و ممتاز بودن رشته های زعفران چندان مطرح نبوده و صرفاً موجب افزایش قیمت فروش زعفران اصل می گردد.

این جاست که زعفران هایی مانند زعفران نرمه و زعفران دسته که با کیفیتی عالی بوده و ضمناً قیمت مناسب تر و ارزان تری در مقایسه با ارقام لوکسی چون زعفران سرگل قائنات و یا زعفران نگین سوبر دارند، بهترین پیشنهاد خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =