فروش زعفران بسته بندی کریستال مثقالی – گرمی

انواع زعفران بسته بندی کریستال کدامند؟ به نظر شما کدام یک از این بسته ها می تواند میزان فروش ما را افزایش دهد آیا بسته های کریستال مثقالی این کار را برای ما انجام خواهد داد یا گرمی؟

اگر به بازار زعفران سری زده باشید، دنیایی از بسته بندی های مختلف در طرح ها و رنگ های متفاوت را مشاهده خواهید کرد که هر کدام به نوبه خود می تواند به عنوان یک محصول ایده آل برای فروش به حساب بیاید.

برای پاسخ گویی به سوالات بالا اول باید ما ببنیم که می خواهیم زعفران مورد نظر خود را در چه بازاری به فروش برسانیم؟

اگر در بازار های کیفیت محور فعالیت می کنید و برای مشتریانتان نوع بسته بندی، کیفیت آن و…. اهمیت دارد، قطعا بسته بندی های کریستال می تواند برای کار شما راهگشا باشد.

اما اگر در بازار های قیمت محور کار می کنید، قطعا استفاده از بسته های کریستال قیمت تمام شده شما را افزایش خواهد داد و این مساله در نهایت به ضرر شما تمام می شود.

زعفران بسته بندی کریستال مثقالی یا گرمی؟

این موضوع هم به نوع بازار هدف شما بستگی دارد.

اگر شما با مشتریانی سر و کار دارید که وزن پایین خریداری می کنند، قطعا بسته بندی گرمی بهتر است، اما در برخی از شهر ها همانند تبریز بسته بندی مثقالی دوست دارند پس در نتیجه فروش زعفران بسته بندی به صورت گرمی چندان موفق نخواهد بود.

ما پیشنهاد می کنیم اگر قصد دارید تا انواع بسته بندی زعفران را در بازار به فروش برسانید، سعی کنید تا تنوع به کار خود داده و چندین و چند محصول را به مشتریان خود پیشنهاد دهید، در این حالت است که مشتری بین چند محصول آن چه را که به دنبال آن است، را انتخاب خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی با بازرگانی خشکبار آرین در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 19 =