فروش زعفران درجه یک سرگل در بازار داخلی

آیا فروش زعفران درجه یک در بازار داخلی ممکن است؟ کدام نوع زعفران را می توان با قیمت خوب به مشتریان داد؟ سرگل – نگین یا پوشال؟

هنگام خرید بسیاری از مشتریان ما سوالات متعددی را در مورد این که چه زعفرانی برای بازار داخلی مناسب است را از ما می پرسند و سوالات مکرری را در مورد زعفران دارند.

ما می خواهیم به سوالات مختلف آنان پاسخ دهیم و شما را برای فروش زعفران درجه یک در بازار داخلی آشنا کنیم ….

اولین سوال در مورد بهترین زعفران برای فروش در بازار داخلی است!

دوستان محترم باید دقت کنند که انتخاب بهترین زعفران برای فروش در بازار داخلی وابسته به آن است که شما تا چه حد توان دارید محصول مورد نظر را به مشتریان خود عرضه کنید.

به عنوان مثال برخی از دوستان در زمینه پخش زعفران به رستوران ها فعالند در نتیجه زعفران سرگل برای کار آنان مناسب است، اما برخی دیگر در هتل ها زعفران را به مشتریان خارجی ارائه می کنند که برای این عزیزان قطعا زعفران نگین در بسته بندی های کادویی مناسب تر خواهد بود.

اما بیشتر فروشندگان داخلی با مشتریانی سر و کار دارند که زعفران را برای مصارف خانگی می خواهند، برای آنان چه پیشنهادی می توان داد؟

در قدم اول می توان برای مصارف خانگی زعفران دسته ای را پیشنهاد کرد، اما قطعا همه مشتریان به دنبال زعفران دسته ای ارزان نیستند و زعفران های سرگل و … را نیز خرید می کنند.

زعفران دسته

زعفران دسته

پس برای جمع بندی این بخش می توان این گونه گفت که وابسته به بازار هدف مورد نظر شما، قطعا انتخاب نوع زعفران متفاوت خواهد بود.

سوال بعدی این است که از چه نوع بسته بندی استفاده کنم؟

انتخاب نوع بسته بندی همانند انتخاب نوع زعفران وابسته به مشتریان دارد، قطعا اگر مشتریان قیمت محور دارید، بسته های پاکتی و اگر مشتریان کیفیت محور دارید، بسته بندی های کریستالی و… می تواند برای شما راهگشا باشد.

اگر می خواهید در مورد انواع بسته بندی زعفران بیشتر بخوانید، قطعا مقاله:

قیمت خرید زعفران بسته بندی شده صادراتی

می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

البته برخی از مشتریان در بازار تاکید دارند که زعفران بسته بندی شده ای که می خرند، حتما برند و استاندارد داشته باشد، به همین دلیل قیمت تمام شده این نمونه بسته بندی ها گران تر از حالت معمول تمام خواهد شد.

سوال بعدی که مشتریان از ما دارند در مورد قیمت انواع زعفران است!

همان طور که می دانید زعفران نگین گران ترین نوع زعفران موجود در بازار بوده و بعد از آن نمونه های شبه نگین، سرگل و پوشال و دسته قرار می گیرند.

شما باید اول از همه محصولات نمونه دریافت کنید، پس از دریافت نمونه و بررسی قیمت زعفران در بازار هدف خود، اقدام به خرید محصول داشته باشید.

زعفران نگین

زعفران نگین

فروش زعفران درجه یک فله ای و بسته بندی

ما برای بازار داخلی هر دو نوع زعفران بسته بندی شده و فله ای را به فروش می رسانیم و برای سود بیشتر مشتریان خود تمهیداتی را در نظر گرفته ایم.

اولین نکته ای که ما در زمینه فروش زعفران به آن دقت می کنیم این است که مشتری بتواند از محل فروش زعفران مورد نظر خود بیشترین میزان سود را داشته باشد، به همین دلیل سعی می کنیم تا کار بسته بندی توسط خود مشتری انجام شده و زعفران فله را با قیمت مناسب به همراه بسته بندی خالی برای وی می فرستیم تا قیمت تمام شده زعفران بسته بندی شده برای او بسیار ارزان تمام شود.

با انجام چنین کاری مشتری می تواند با بهترین نرخ ممکن زعفران را تهیه کرده و در نهایت سود خوبی داشته باشد.

اما اگر مشتری زعفران بسته بندی شده بخواهد آیا مکان تامین وجود دارد؟

بله ما زعفران بسته بندی شده را با بهترین نرخ ممکن در اختیار مشتریان خود می گذاریم و آنان می توانند پس از یک بار استفاده از زعفران آرین تفاوت را احساس کنند.

در زمینه فروش زعفران درجه یک ما حداقل هایی را برای فروش خود تعیین کرده ایم که شما می توانید با تماس مستقیم با بخش فروش ما اطلاعات لازم جهت خرید خود را دریافت نمایید.

نکات مهم در فروش زعفران درجه یک

ما همیشه برای مشتریان خود نکاتی را در هنگام فروش زعفران درجه یک مطرح می کنیم و از مهم ترین آن ها می توان به:

خرید زعفران از جای مطمئن!

برخی از فروشندگا متاسفانه بر خلاف آن چه اذعان می کنند، زعفران های خوبی را به مشتریان نمی دهند، پس سعی کنید از جای مطمئن زعفران خریداری کنید.

هنگامی که برای اولین بار ما برای یکی از مشتریان خود در اصفهان زعفران اصل آرین را ارسال کردیم، او اذعان داشت که تاکنون چنین زعفرانی مصرف نکرده و عطر زعفران آرین کل فضای باربری را پر کرده است!!

پس سعی کنید از جای مطمئن خرید خود را انجام دهید.

نکته دوم در خرید زعفران این است که دقت کنید بر اساس نیاز خود و به مقدار خاصی خرید کنید، ما به عنوان فروشنده زعفران همیشه موجودی داریم و هر گاه شما بخواهید زعفران را برای شما ارسال می کنیم، پس به اندازه نیاز و فروش خود خرید کنید، چرا که خرید زعفران بیشتر از حد نیاز، باعث می شود که در افت و خیز قیمت های این محصول متضرر شوید.

نکته سوم اگر به دنبال خرید زعفران هستید، زعفران سرگل می تواند گزینه خوبی برای عزیزانی باشد که عمدتا در کار پخش هستند، سعی کنید برای کار خود به این زعفران بسنده کنید و به فکر فراهم نمودن زمینه فروش بیشتر باشید.

زعفران سرگل

زعفران سرگل

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + هفت =