زعفران رستورانی

فروش زعفران رستورانی پوشال – شبه نگین

زعفران رستورانی چیست؟! آیا چنین محصولی را در بازار وجود دارد؟ در حال حاضر دو نمونه پوشال و شبه نگین جهت ارائه در رستوران ها به فروش می رسد.

بر کسی پوشیده نیست که زعفران دارای ارقام و انواع مختلف و متنوعی بوده و هر مدل زعفران در بازار خاصی به فروش می رسد، در بین ارقام زعفران برخی نمونه ها برای مصارف رستورانی مناسب هستند.

بازرگانی خشکبار آرین هر مدل زعفرانی را که بتوان برای تولید غذا در رستوران ها استفاده کرد را زعفران رستورانی می نامد.

مهم ترین نکته ای که در خرید زعفران جهت رستوران اهمیت دارد، این است که شما دقت کنید که به ازای چند گرم زعفران می توانید چقدر غذا تولید کنید، برای مثال اگر شما یک زعفران ضعیف با قیمت پایین خریداری کنید، شاید 100 گرم از آن نتواند رنگ دهی وعطر یک زعفران درجه یک ولو به میزان بسیار کمتر را داشته باشد، پس در نتیجه به شما توصیه می کنیم که زعفرانی را استفاده کنید که به لحاظ درجه کیفی حداقل در سطح متوسط به بالا باشد.

فروش زعفران رستورانی در آرین

بازرگانی آرین با مشتریان مختلف رستوران دار در تماس بوده و برای آنان انواع مختلف زعفران را ارسال می کند، بیشترین حجم خرید زعفران توسط مشتریان رستوران دار ما، نمونه های زعفران پوشال و زعفران شبه نگین می باشد.

چرا که این دو نوع زعفران نسبت قیمت به کیفیت متناسبی داشته و می تواند آن چه را که مشتریان از یک محصول می خواهند را در اختیارشان قرار دهد.

یک توصیه مهم!!

در تولید مواد غذایی به خصوص آن چه خانواده ها به صورت مستقیم مصرف می کنند، سعی کنید که محصولات اصل را استفاده نمایید، تا بتوانید ضمن رعایت بعد اخلاقی کار، مشتریان بیشتری را جذب کنید.

قطعا استفاده از چیز هایی مثل اسپری زعفران، پودر های زعفران که مشخص نیست از چه موادی ساخته می شوند، بسیار مضر بوده و قطعا بعد از مدتی مشتریان شما را ناراضی خواهند کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × دو =