زعفران شاخ بزی

فروش زعفران شاخ بزی درجه یک مشهد

زعفران شاخ بزی مشهد چیست؟ آیا این محصول دارای کیفیت درجه یک است؟ چگونه می توان برای فروش این جنس در بازار صادراتی برنامه ریزی کرد؟

شاید از شنیدن این نام شوکه شوید، اما این یک اصطلاح است!

اصطلاحی برای کسانی که در بازار زعفران حضور دارند تا به واسطه آن بتوانند به خریداران و یا تامین کنندگان بگویند که زعفران نگینی نیاز دارند که همانند شاخ باشد.

وقتی یک تاجر بیان می کند که به دنبال زعفران شاخ بزی هستم، منظور آن است که زعفران نگین سوپر استثنایی نیاز دارد.

این نوع زعفران به واسطه کیفیت بسیار بالا محبوبیت زیادی نزد مشتریان خارجی و داخلی داشته و آنان سعی می کنند تا با پرداخت هزینه بالا، فروشنده را مجاب کنند که کالای خود را در اختیار آن ها قرار دهد.

زعفران نگین به عنوان بهترین نوع زعفران بازار بوده که برای کشور هایی همانند چین و بسیاری از کشور کیفیت محور اروپایی صادر می شود.

قیمت زعفران شاخ بزی مشهد

همان طور که گفته شد، این نوع زعفران به واسطه کیفیت خوب خود دارای نرخ بالاتری به نسبت بقیه ارقام زعفران بوده و معمولا این فروشنده است که قیمت کالا را تعیین می کند.

اما سوالی که مطرح می شود این است که زعفران مذکور تا چند درصد گران است؟

این که ما اینجا بخواهیم با عدد و رقم داستان را برای شما بیان کنیم، کار بسیار سخت است، اما می توان به صورت کلی این گونه گفت معمولا فروش زعفران نگین به نسبت زعفران های معمولی در روز های عادی بازار با نرخی معادل دو تا سه میلیون بالاتر انجام می شود و در روز هایی که خریداران زیادی در بازار هستند، فروش این محصول در قیمت های بالاتر حتی تا 8 میلیون بالاتر هم انجام می شود.

به نسبت زعفران های معمولی در روز های عادی بازار با نرخی معادل دو تا سه میلیون بالاتر انجام می شود و در روز هایی که خریداران زیادی در بازار هستند، فروش این محصول در قیمت های بالاتر حتی تا 8 میلیون بالاتر هم انجام می شود.

در هر حال برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 3 =