فروش زعفران مه ولات

فروش زعفران مه ولات ارقام نگین – پوشال

فروش زعفران مه ولات به عنوان یکی از عمده تولید کنندگان این محصول در طی سال جاری در ارقام نگین و پوشال آغاز شد.

همه ما شهرستان مه ولات را به عنوان یکی از اصلی ترین تولیدکنندگان انواع پسته صادراتی می شناسیم، اما جالب است این را بدانید که این شهرستان ضمن آن که در زمینه تولید انواع پسته فعال است، تولید بسیار قابل توجهی در حوزه زعفران نیز دارد.

سوال اینجاست، عمده زعفران مه ولات در کدام منطقه آن تولید می شود؟

منطقه مه ولات مشتمل بر محدوده های روستایی و دو شهر کوچک است که شهر کوچک شادمهر و روستای دوغ آباد اصلی ترین تولیدکنندگان زعفران این منطقه هستند.

عمده تولید این دو منطقه برای صادرات به خارج کشور استفاده شده و هر کسی که زعفران این منطقه را استفاده کرده، از کیفیت آن رضایت زیادی داشته است.

فروش زعفران مه ولات در آرین

بازرگانی آرین با توجه به سطح زیر کشت داشتن زمین های زراعی زعفران در منطقه تربت حیدریه و مه ولات خود به صورت مستقیم اقدام به تولید و عرضه انواع زعفران نموده است.

زعفران موجود در بازرگانی آرین شامل دو نوع زعفران نگین و پوشال بوده که هر دو آن از بهترین مزارع این منطقه برداشت شده است.

سوالی که برخی از مشتریان از ما دارند این است که آیا کیفیت زعفران این منطقه در حد قائنات هست؟

در پاسخ به این سوال شاید جالب باشید بدانید که بسیاری از تجار قائنات در فصل برداشت گل زعفران، به این منطقه مراجعه کرده و با خریداری گل از کشاورزان و تولید زعفران خشک از آن، محصول مربوطه را به جای زعفران قائنات به فروش می رسانند و این نشان دهنده آن است که محصولات مه ولات دارای کیفیت قابل قبولی هستند.

پس ما آماده فروش زعفران مه ولات در کیفیت خوب به شما عزیزان هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 4 =