فروش عمده زرشک پفکی مجلسی اعلا

زرشک پفکی مجلسی محصولی اعلا برای فروش عمده ی داخلی و نیز صادرات به بازار جهانی است و با توجه به موقعیت ویژه کشور در کشت این محصول، یک انتخاب عالی صادراتی به شمار می آید.

زرشک یکی از محصولات خاص و ویژه کشاورزی در ایران است؛ دلیل آن هم علاوه بر خواص مختلف و طعم عالی، بحث میزان تولید در ایران و برتری جایگاه تولیدی و البته کیفی این محصول در کشور نسبت به جهان است.

در واقع تولید زرشک در جهان اگر چه منحصر به ایران نیست، اما به لحاظ میزان تولید، حجم قابل توجهی از تولید جهانی را به خود اختصاص می دهد و سایر کشور ها عملاً در مقایسه با ایران کشت چندانی ندارند.

از این رو زرشک های اعلای ایرانی، یک انتخاب عالی برای فروش عمده و تجارت در سطح بازار های خارجی و بین المللی می باشند.

قیمت زرشک پفکی مجلسی بیرجند

همان طور که می دانید بیرجند در ایران، در تولید و کشت محصولات خاص کشاورزی مانند انواع عناب، انواع زعفران و زرشک شناخته شده است و بنابراین ارقام صادراتی و باکیفیت از این محصول در حجم بالا، برای صادرات از این منطقه خریداری می گردد.

زرشک پفکی،  زرشک دانه اناری و زیرتالاری سه رقم زرشک بیرجند هستند که هر کدام با درجه کیفیت های متفاوتی عرضه می شوند.

در این میان زرشک پفکی مجلسی، اعلاترین و مرغوبترین زرشک ایرانی است و به همین دلیل زرشک پفکی مجلسی، اولین انتخاب برای صادرات به بازار های جهانی است که به دنبال مرغوبترین و ممتازترین محصولات هستند.

با در نظر گرفتن این مسئله، بدون شک قیمت زرشک پفکی مجلسی بایستی در مقایسه با سایر ارقام، بالاتر باشد که به دو صورت فله و بسته بندی شده قابل تهیه خواهد بود.

اما بی تردید منبع خرید و این که زرشک پفکی مجلسی، به صورت مستقیم یا واسطه ای خریداری گردد، در قیمت گذاری تأثیر زیادی خواهد داشت.

خوشبختانه امروزه فعالیت عرضه کنندگان زرشک در سطح اینترنت، زمینه های بسیار خوبی برای خرید مستقیم و در واقع کنار گذاشتن واسطه ها را فراهم آورده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 4 =