فروش عمده میوه خشک انبه حبه ای

میوه خشک انبه حبه ای به عنوان یکی از خشکبار وارداتی در مراکز فروش عمده و فروشگاه های مختلف عرضه می گردد و با استقبال خوبی نیز همراه بوده است.

انبه یکی از میوه های پرخاصیت متعلق به مناطق گرمسیری نظیر تایلند است و بنابراین خشک شده این محصول نیز در این کشور تولید می شود.

میوه خشک انبه عمدتاً به شکل های اسلایس و حبه ای تولید می شود که رقم حبه ای آن به عنوان یک میوه خشک وارداتی از میزان استقبال خوبی در میان مشتریان مختلف برخوردار است.

قیمت میوه خشک انبه حبه ای

در این خصوص مانند سایر محصولات غذایی بحث طعم و کیفیت و البته قیمت میوه خشک، تأثیر زیادی بر میزان محبوبیت آن دارد.

همان طور که می دانید میوه خشک انبه در داخل ایران نیز تولید می شود و شکلی اسلایس و عمدتاً برشی طولی دارد که هم به صورت یک میوه خشک مجزا و ساده و هم با ترکیبی از چند میوه خشک دیگر مانند میوه خشک توت فرنگی، میوه خشک آناناس، کیوی، پرتقال، خرمالو، هلو، سیب، پرتقال و مواردی از این قبیل عرضه می شود.

اگر چه این رقم از میوه خشک نیز مشتریان خود را دارد، اما قیمت آن در مقایسه با میوه خشک انبه حبه ای بیشتر است.

البته اگر مشتری به دنبال محصولی طبیعی و با کمترین مواد افزودنی و نگهدارنده می باشد، طبیعتاً میوه خشک انبه اسلایس تولید شده در ایران پیشنهاد می شود.

چرا که میوه خشک انبه حبه ای اگر چه قیمت پایین تری دارد، اما این مورد نتیجه ی استفاده از مواد افزودنی مانند شکر و البته شیوه ی متفاوتی از تولید میوه خشک است که موجب می شود انبه ی تازه ی کمتری برای خشک شدن مورد نیاز بوده و در نهایت قیمت پایین تری حاصل شود.

اما میوه خشک انبه حبه ای مانند سایر ارقام تایلندی مانند میوه خشک زنجبیل، میوه خشک آناناس، میوه خشک طالبی، میوه خشک پوملو و مواردی از این دست، مشتریان و طرفداران قابل توجهی دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 11 =